Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz emvy #19 üzenetére

    Nem, én nem akarom, hogy 100 dodó bukóval adják, csak azt mondtam, hogy nekem mennyi érne meg.
    X összeget. Hogy most 10k-val vagy egymillió forinttal drágább, az már kvára hidegen hagy.
    Amúgy, ha belegondolsz, van logikája VESZTESÉGGEL adni egy hardvert, ha pont az a cél, hogy nagyon elterjedt legyen, aztán meg a szoftvereladásokból pótoják a kiesett zsozsót. Márpedi az RT alapból a szoftvereladásokra épít, mint az AppStore.
    Mondjak példát? Xbox, PS. De ne menjünk belel, kedves emvy. Ami a lényeg. Én úgy számolok, hogy jelenleg egy 3G modemes Samsung Galaxy Tab 2.0 7'-os tablett (ami nekem hurcibálásra, tartalomfogyasztásra tökéletes), az 85k és egy RT-s surface semmivel sem tud többet. Miért adnék többet érte. Pláne mit képzelnek, hogy egy Ipad árát elkérik érte. Ha választanom kéne, nem kérdés... (pedig nem vagyok egy Apple fan, csak közgazdász, és ár-érték arányban sokkal jobban megéri (legalábbis az én felhasználói szokásaimat figyelembe véve.) ).
    Na most ha ehhez a 85-höz hozzátesszünk +100k-t, akkor az 185. Ennyiből tudnék ugyanis még egy elég fasza laptopot beszerezni. És akkor két egymástól független platformom van, aminek ott az előnye, hogy ha az egyik elromlik, a másik még ott van. (Igaz a laptopot és a táblát nehezebb együtt cipelni, mint önmagában egy táblát, viszont munkára sokkal alkalmasabb is). Ezért nem ér nekem többet egy teljes értékű W8 tablett 150-nél többet.
    De ez csak az én logikám, felhasználó szokásaim, más biztos másként van ezzel. Az eladások majd megmondják a tutit.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák