Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    Tyűhűűűűűűűű... hát ha ezek ténylegesen a végleges árak, akkor a Surface most minősül át "Nem Játékos Karakterré". Az RT nekem úgy Nettó 200 dodót ért volna 3G-s modem nélkül, abból lett volna 60k mire ideér.
    3G-s modemmel úgy 80 max 90k-t adtam volna érte, de ezen az áron felejtsenek már el...
    Nekem a fullos x86-os W8-as tabik érnének 120-150k-t. Forinttal se többet, lévén ezek nem munkaeszközök, vagy legalábbis csak tartalomfogyasztásra jók, gyártásra, még mindig nagyon korlátozottak.
    És jóval nagyobb teljesítményű laptopot kapok már 120 környékén. (Igaz, hogy az nagyobb, meg nem a BKV-n olvasom kategória, de pont ez az extra hordozhatóság érne meg nekem +20-30 ezret. De nem +100-at)

    Eleinte azt hittem az MS azért akar belépni a hardver piacra, hogy lenyomja az árakat, hogy népszerűvé tudja tenni a W8-at (ami lássuk be, asztali gépre kutyának sem fog kelleni).
    Az árakat látva viszont úgy tűnik fordítva ülnek a lovon, a prémium szegmensben próbálnak mozogni. Hát... sok sikert hozzá! (Bár szetem zakó lesz).

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák