Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozso1989

    őstag

    válasz istnag #20 üzenetére

    Hú, ezt de szépen megfogalmaztad! Nekem is a One az első telefonom, aminél nem váltottam Nova Launcherre... egyszerűen ez a telefon hardveresen (itt értem a legszebb kijelzőt, az SLCD3-at, mert proci, gpu minden telefonban ugyanaz), szoftveresen úgy tökéletes, ahogy van!

    A böngészőt is valóban a gyárit használom... gördülékeny, több oldallal sem akad meg soha, ráadásul automatikusan tördeli a szöveget, ahogy zoomolsz 2 ujjal... zseniális az egész! És ami a legfontosabb: nem lagol, nem akadozik, azonnali érintésre behoz egy tárcsázót, nem 2-3 másodperc, mint mondjuk egy Samsungnál, vagy Sonynál... Meg nem kell mindenféle hülye program szoftvert frissíteni (Sonynak van 2 program hozzá... istenem, és még az is bugosan frissít), OTA-n magától megcsinál mindent, letölt, telepít, újraindít, nekem csak használni kell a készüléket... ennyi.

    Az meg, hogy normális anyagokból van, illesztési hibák nélkül, és csodálatosan szép, ráadásul 2 évig támogatva vannak a telefonok, tényleg csak a hab a tortán... a a büdös életben nem fogok más márkát venni, csak is HTC-t!

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák