Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Xero #56 üzenetére

    "ráadásul nem tudja igazolni a jövedelmét"

    Mi az hogy nem tudja igazolni? Akkor felejtse el a telefonvásárlást meg az előfizetést. És pont.

    Nekem amúgy az tűnt fel az elmúlt pár hónapban, hogy pl a T-nél kevésbé skálázódnak a készülék árak a az előfizetési árak tükrében.
    Én egy éve vettem egy Lg optimus one-t 19k-ért havi 5 ezer forintos előfizetéssel 2 évre. Akkoriban itt a hardveraprón 45k-ért árulták a telefont használtan.
    Gondolom olyan 50+ lehetett függetlenül az ára. Ergo egy 5k-s havi előfizetés esetén féláron elvihettem a telefont. Ami szerintem egész korrekt. (az már más kérdés, hogy most már használtan se ér ennyit...)
    Jelenleg meg az van, hogy a 21k-s előfizetés elviheti ingyen a telefont vagy párezerért, a többi meg mocskosul sokat fizet. Még a 16k-s előfizetéshez jár egy egész jó készülék ár, de aztán ennél olcsóbb előfizu esetén piszkosul drága a készülék.
    5 meg 8 ezres előfizetés esetén inkább megéri függetlenül megvenni a készüléket, mint leszerződni 2 évre, annyira drága a készülék.

    16 meg 21 ezret ki fene tud kifizetni havi telefonszámlára?(-> Magánszemély, akinek nem munkához kell a telefon.) Mert nekem mondjuk ennyi a havi víz- és villanyszámlám együttvéve.

    Most néztem a Telenornál (amúgy T-s vagyok) a régi Lg Optimus 3D egy 9.000 forintos előfizetés esetén 2 év hűséggel 2 év tarifamegtartással is 85.500 forintba kerül! 130.000 forint kártyásan! Közben nézem, árukeresőn több üzletben is már 90.000-ért árulják gyárifüggetlenül!
    Akkor miről beszélünk kedves szolgáltatók?

Új hozzászólás Aktív témák