Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    Ejha, valahogy nem lep meg, ha ez is rabulejti az embert már kinézetre mint az N9, akkor eléggé sokat fognak belőle eladni sztem.. :)

    Aki még nem próbálta a WP7-et, az ne szidja semmiképpen. Tavalyi Mobilarena (optimus7) versenyt elbaltáztam, így amint találtam egy olcsó, használt Optimus7-est, megvettem kipróbálni. (persze csak pár hétre, majd továbbadtam)
    Előtte nevettem a rendszeren, és szánalmasnak tartottam, mondván hogy ronda illetve buta,. Most állítom, hogy az egyik legjobb platform, bár butának még kicsit buta mindig, cserébe viszont jó használni, és nagyon gördülékeny. Igaz még kicsit kiforratlan, (de azért gondoljunk bele ios 2.0 milyen volt) de nagyon jó. Ha nem mostanában kezdtem volna el WP7-re fejleszteni, akkor azt mondanám, hogy még érdemes várni picit, amíg a marketplace kicsit meghízik, de ha ezt nem vesszük, akkor már most jól használható platform a WP7. (A rendszer sebességéről annyit, hogy SGS2-t használok telefonnak, Omnia7-est tartaléknak/program debuggolásra, és hát sokkal akadásmentesebb a kis egymagos omnia7-es.)

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák