Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz GoldhandRent #340 üzenetére

    Te pontosan miről is beszélsz? A hsz., amire válaszoltam augusztust említ. A rózsaszín meg végképp nem értem hogyan jön ide, mert a rose gold szín nem igazán rózsaszín, még ha a hírben így is fordították, és az általad említett modellből én nem találtam rose gold házzal rendelkező darabot. (Mondjuk túl sok energiát nem is fordítottam a keresgélésre, igazából ennek a hsz-nek a megírása már több időt emésztett fel, mint amennyit az egész hozzászólásod érdemel.)

    A színes hátlaphoz meg csak annyit, hogy már hónapokkal a bemutató előtt érkeztek a kiszivárgott hírek és fotók a színes hátlappal rendelkező 5c-ről; azt ugye te sem gondolod, hogy az Apple-nél láttak valamit 2013 júliusában, és emiatt a következő két hónapban gyorsan áttervezték az egész modellt, hogy lekoppinthassák a csodás kínai dizájnt?

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák