Hirdetés

  • Prémium külsőt kaphat a Motorola Moto G85 5G

    ma A 300 eurós ár mellé kifejezetten igényes megjelenés társulhat.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zooole

    senior tag

    válasz ZooLee #710 üzenetére

    Közben erre elfelejtettem válaszolni, bocsi :D

    Szerintem nem erre utal. Az új iPhone inkább kisebb, mert vékonyabb. Legalábbis nem egyértelműen nagyobb. Mostanában pedig a vastagság öngyilkosság üzletileg :)

    i4-nél pedig ugyan ezt mondták, mégsem volt nagyobb a telefon.

    - Ez kéthetente megtörténik kb. Majd jön a Samu egy S4-el aztán megint odaver mindenkit, jön az nVidia Tegra 4-el, megteszi ő is. Aztán jön az 5S, vagy 6, és folyatatódik. Ez már annyira megszokott és előrelátható, hogy nem kéne ezzel felvágni, vagyis nem annnyira, hogy a "legnagyobb dolognak"-nak nevezzék.
    - nagyobb. Húha. 16:9 lett. De ez mitől revolúsöneri? Szerintem utóbbi kell ahhoz, hogy a legnagyobb szifonnak mondják. Az i4-nél jött a retina, meg az őrületes ppi. Az álleejtős volt. Ez meg ilyen semmilyen. Fényesebbnek biztos fényesebb. IPS panelek vannak és fényesek.
    - Megint csak az tudom mondani, amit a SoC-nál.
    - Lásd 1-el fentebb
    - Egy óra + Wifi böngészésnél. Hát, ok.

    Én nem azt mondom, hogy nem becsületes munka, és hogy nem jobb. Mert tény, hogy jobb, de közel sem akkora lépés, mint az i4 retinája, vagy új design-ja. A hw sem fejlődött akkorát, mint anno, sem az OS.

Új hozzászólás Aktív témák