Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz #71562240 #34 üzenetére

    Képre/kijelzőre vonatkozóan:
    Egyenlőre nincs olyan kép róla, amin ez egyértelműen bizonyítható. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs igazad, de hiteles fórumokon, oldalakon sem láttam erre vonatkozóan meghatározó információt. Valami ilyenről tudsz, akkor szívesen megnézem, mert érdekel a téma.

    Természetesen ezt majd meglátjuk akkor, ha oda kerülünk, hogy bemutatják. Ilyen képekből messzemenő következtetést nehéz lenne levonni. Max. tippelni, érdekes dolog az is, hogy az összes kép olyan, mint ha egy eldobható kamerával készült volna.

    Megjelenés:
    Mivel erre vonatkozóan meg szintén nincs semmi információ, max. esélyeket lehet latolgatni. Ez pedig nem zárja ki azt sem, messze nem kerül be hozzánk.

    Mate dolog azért érdekes, mert ezt már többször hallottam, mástól is, amit egy kicsit húzott szájjal fogadok, ugyanis amikor én szerettem volna ebben az időben az előfizetésem váltani, ezzel a telefonnal, mindenhol készlethiány volt. Még arra sem volt lehetőségem, hogy megnyomkodjam a telefont, pedig izmos részét képezte a kínálatnak. Pár hét próbálkozás után feladtam, mivel nem nagyon lehetett hozzájutni a készülékhez. Ez persze megint azt feltételezte, hogy milyen irányba vannak elkötelezve a szolgáltatók, persze utólag ezt lehet arra fogni, hogy nem igazán vitték. Lehetséges, hogy nem fogyott eléggé, csak számomra érdekes az, hogy akkor miért volt ennyire hiányos, miért nem lehetett hozzájutni (Budapesten). Érted a dilemmám ugye?

    Mate 2 nem csak itthon, hanem más országban is hiányzott a kínálatból (európán belül). Az egy érdekes terjesztés volt, aláírom.

    Mate 7 viszont egy elég nagy dobás nekik, az utóbbi években a terjeszkedése, a kinálata is nagyon sokat változott a Huawei -nek. Mellesleg már mindennapi barátaink a phabletek, több gyártó is foglalkozik ezzel a mérettel, talán van helye a Samsung mellett is ezeknek a kínálatban. Természetesen nem titkoltan húznak a szolgáltatók a Samsung felé és az állításod teljesen igaz, azóta megint csak sokat változott a piac és lassan már nincs olyan gyártó, aki ne jönne/jött ki phablettel.

    [ Szerkesztve ]

  • #86973952

    törölt tag

    válasz #71562240 #35 üzenetére

    Az a baj, ha kiszűröm ezt a "placebo hatás" -t, akkor megint csak ott vagyunk, hogy mennyire a valóságot látjuk a képen. A direkt rossz képminőség ilyen eszközökkel csalóka is lehet. Persze ez megint nem azt jelenti hogy nincs igazad, vagy nekem lenne igazam, szimplán azt, hogy nehéz ez alapján megállapítani.

    Amúgy Mate 2 esetében sem volt ez egyértelmű az előzetes képek alapján, aztán kiderült (mivel ott is leginkább a fekete színe keringett a neten), hogy nem ér ki teljesen a kijelző a készülék pereméig. Mostani telefonjainál (mint pl. a P7) van ráhagyás az üveg alatti részen, oldalt.

    Majd meglátjuk, igazából az sem kizárt, hogy igazad lesz, lassan úgyis kiderül.

    [ Szerkesztve ]

  • #86973952

    törölt tag

    válasz #71562240 #38 üzenetére

    Én azért az "oldalsó ráhagyás" címén számolnék akár 1 milivel is, nagyon max. 2 -vel. Persze majd meglátjuk, lehet mind a ketten meg fogunk lepődni az eredményen. :D

    Amíg Magyarország a nyugati országoknak az egyik célállomása a készülékek "visszadobásánál" (ami adódhat abból is, hogy nem vitték annyira), addig szerintem ezen nem kell meglepődni. Kb. annyi változott itthon, hogy már nem kell éveket várni egy Trabant -ra (persze kicsit sarkítom :) ). Szóval biztos lesznek itthon lemaradások, illetve visszavándorolt darabok, amikhez jó áron hozzá lehet jutni, feltéve ha bent lesz a szolgáltatói kínálatban.

    NemesTom:

    Én megértem. :D Nekem pont ugyanez a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák