Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz Fritz Teufel #65 üzenetére

    7" telefon nem hogy jovore, de egyaltalan nem lesz (mert az mar nem lenne telefon), igazabol az N6 sem teljesen telefon mar, hanem sokkal inkabb a phablet kategoria, azon belul is a nagyobb fajta.
    Jovo evben ha jon egy normal meretu Nexus telefon (vagy akar meg iden egy kisebb, 5"koruli), akkor azt ugyanugy Nexus 5-nek fogjak hivni, mint tavaly, hacsak addig nem vetik el a 2,5 eve ervenyben levo elnevezesi koncepciot.

    DeathAdder: semmi koze ahhoz, hogy melyik gyarto csinalja, 2,5 eve a kijelzomeretrol kapta a nevet az osszes Nexus telefon es tabla, akar LG, akar Asus, akar Samsung gyartmany volt. A kovetkezo Nexus tabletet mar tudva levo, hogy a HTC gyartja, es az is kiszivargott, hogy 9"lesz, es Nexus 9 lesz a neve. Ki gondolta volna ugye, megint :) Es semmi jel nem utal arra, hogy ez valtozni fog.

    pengwin: ez nem igaz, minden szammal jelolt Nexus neve a kijelzo meretre utal elsosorban. :U Telefonoknal a 4 es az 5 veletlenul pont egybeesett a sorszammal is (4-nel kicsit ra is jatszhattak erre, mint az egyetlen felig kivetel, ahogy mar irtam).

    De ezt mar annyi helyen, annyi topicban leirtam, mar evekkel ezelott is, hogy meg sem tudom mar szamolni. Mar 2012-ben teljesen egyertelmu volt az elnevezesi stilus, akinek maig nem esett le, annak valszeg mar nem is fog. De mindig jon valaki "okos" aki meg akar cafolni, de aztan utolag mindig nekem lett igazam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák