Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz <Adamsky> #122 üzenetére

    VIszonylag jó ár/érték? :D Az szerintem enyhe túlzás. Az hogy a többi készülék drága és az emberek hülyék azt veszik meg és képtelenek körbenézni netán jobb ár/érték arányú telefont venni az ne az én hibám legyen és ezért a fejlődés se legyen visszafogva.

    Minek is nekem dual bootos rendszer? Arra lennék kíváncsi mire nem vagyok képes per pillanat a mobilomon? Az pedig hogy a számítási kapacitás növekszik már elmondtam mire kell. Egyszerűen fejlődés és addig fogják tolni ameddig érdemes ld. PC mégegyszer.

    (#123) kolosanyi

    Az baj hogy megszűnik telefonnak lenni? A jövő a multifunkciós készülékeké. Lehet nagyobb ma egy telefon mint 10 éve, de 1 készülékkel kiváltok másik 5öt.

    Bocs, de nem tudom miről beszélsz őszintén:

    -dobálja a jelet? Nincs zajszűrés? 3 mikrofon van per pillanat az OpO-mban a jobb zajszűrés érdekében de a legtöbb telefon 2 mikrofonos és ugyanúgy van zajszűrés.

    -hangszóró: csak ismételni tudom magam új telefonokban nagyon jó hangszórók vannak. Pl HTC M8 de az OpOm megint felhozhatom...

    -Legyen frankó érzékeny GPS? Bocs de évek óta érzékeny frankó GPS van a telefonokban. Az OpO-m pl <1 percen belül talál jelet, de ez elmondható minden GPS + GLONASS-t ismerő telefonról.

    -Kamera nem fejlődik? Te most szerintem viccelsz vagy nem olvasod nem nézed mit tudnak az új telefonok. Mai telefonok olyan képet lőnek vaksötétben mint 3-4 éves telefonok fényes nappal.

    -Üzemidő? Hát most megint az OpO-mat kell felhozni. Az hogy 2 napot megy a telefon 4 órás képernyő idővel azért nem gyenge. Nem tudom mennyire vágysz de ez bőven több mint amit egy ember igényelhet. (ha battery save opcióra váltok akkor ez van 3 nap 5 órával...) és ez úgy hogy nem mókolok a telefonnal nekem mindent szinkronizál és minden be van kapcsolva. Ennél sokkal jobb üzemidőket is hoztak már ki emberek de ők molyolnak mindennel.

Új hozzászólás Aktív témák