Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz kolosanyi #127 üzenetére

    ÖÖ. Azt nem lehet érteni, hogy nem felső kategóriás telefonból is van jó, de én nem pörgök semmilyen számokon az eredeti vita arról szólt van-e értelme a folyamatos fejlődésnek. Egyértelműen van. Az, hogy te közben titokban átváltottál az alsókategóriás telefonokon való rágódáson az már legyen szerintem a te problémád. De lehet pl venni tavalyi felsőkategóriást használtan jó áron és még sorolhatnám. Nem tudom mit kínlódsz vagy mit szeretnél bebizonyítani.

    4 órás kijelző időt a te kis Nexus S-ed 100% hogy az én használatommal beállításaimmal nem ment. VOlt az max 1 óra kijelző idő fél napos készenléttel, ha meg ment mert te az ilyen molyolós fajta vagy akkor az OpO-n konkrétan 6+ órányi kijelző időd lesz bőven 1 napos készenléttel.

    (#128) pengwin

    Bocs, de nem ebből indult ki ez az egész vita. Abból indult ki, hogy "minek bele több proci meg ram".

    Hány embernek sikerült vennie? Per pillanat 10+ meghívó van a forumban ami felhasználatlan, de helyette lehet itt károgni meg vinnyogni.

    OS korlátairól légyszíves konkrét példákat kérnék mi az amit nem tudok a telefonomon használni / csinálni. (természetesen ne hidd azt hogy android az számomra olyan tökéletes. nekem is nagyon sok bajom van vele miket lehetne jobban csinálni, de az hogy nem tudok rajta megcsinálni bármit amit akarok azért az hatalmas csúsztatás)

Új hozzászólás Aktív témák