Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    Sziasztok!

    Leírom akkor én is a tapasztalataimat:

    Mindkét gépen volt szerencsém kipróbálni a bétát. Az Xbox-os verzióval kezdtem. Jól nézett ki, bár zavart hogy mennyire tele van filterezve a grafika. Aztán átmentem a PS4-re és wow... sokkal szebb. Az Xbox verzió valószínűleg 900p alatt fut jelenleg, vagy/és más AA eljárást használnak, mert a PS4-es verzió sokkal élesebb, tisztább.

    Framerate érzésre mindkettőnél stabil, 30.

    Az irányítás Rivals-ra hajaz, csak ugye ezúttal be lehet lőni hogy tapadós vagy driftelős legyen a kocsid. Ami rendben is van, de sajnos a kormányzás nagyon lomha, ezért minden autó nehéznek érződik, mint egy kamion. Ezen remélem csiszolnak. Csak le kéne másolni a Horzion 2 irányítását és kész. :D

    Az AI csúszlizik összevissza, tipikus NFS betegség, bár itt úgy érzem még a korábbiaknál is rosszabb... nem értem miért erőltetik ezt a rendszert, szerintem senki se szeret így versenyezni.

    Maga a város csalódástkelőten kicsi, konkrétan hangyányival nagyobb csak mint az Underground 2, ami már 11 éves. És azért szerintem most már illene járókelőket berakni. A Crew-ban is meg lett oldva, elugranak előled és kész. Nem olyan nagy szám.

    A bejátszások jópofák, nekem tetszenek, viszont sokan mondják hogy nem lehet őket átugrani, azért ez újrajátszásnál baromi zavaró lesz. Ami viszont már most zavar, az a folyamatos telefonálgatás, és hiába nem veszed fel, 30 mp után visszahívnak. Folyamatosan zörög, sípol, és folyamatosan dumálnak. Tiszta GTA4 :D

    Nincs pause menü. Soloban sem... mint ahogy a Rivalsban. :U

    Na, akkor megvoltak a negatívumok, amiből bár elég sok van, szerencsére akad jó dolog is.

    Nagyon jó lett a kocsiválaszták, és sikerült az underground-os NFS-ek rizskályha műhelyét egyesíteni a Forzás matrica editorral, így aztán tényleg olyan autót kreálhatunk amilyet csak akarunk :D nekem már csak ezért megéri majd beszerezni a játékot, imádom. Talán jobban is mint magát a versenyzést. A tuningolás is rendben van, testszik hogy testre lehet szabni az autó tulajdonságait. Nyilván nem egy Project Cars de teljesen korrekt.

    Tetszik a "hangulat" is. Változó intenzítású eső, és néha még ki is világosodik! Ráadásul marha jól néz ki az eső effekt a kocsikon. Úgy látszik ez a generáció az esőről szól.

    A hegyes rész nagyon élvezetes, nem szélesek az utak hanem elég szűkek, szóval ügyesen kell driftelgetni, ha az ember ráérez nagyon szép mutatványokat lehet végrehajtani.

    Összeségében tehát elég sok dolog van ami nem tetszik nekem, de még így is jobb mint amire számítottam. Ha végre összegyűlik a pénz a kedvenc autódra, és ki tudod csicsázni pont úgy ahogy akarod, akkor bizony hatalmasat megugrik az élvezeti érték - viszont önmagában, mint versenyjáték, elég szegényes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák