Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz nubreed #34 üzenetére

    Jelenleg egy 780 Ti-vel 80 fps-t lehet Bioshock Infinite-tel elérni 4k-ban mediumon (ultrán 60). Ha az OR consumer 1 2560x1440 lesz, noha igaz hogy nagyobb erőforrásigénye lesz mint egy sima 1440p-nek, attól még tartható lenne szerintem már ma is a 70-80 fps vele. De köv évben jön majd csak ki, tehát addig kijön várhatóan a 390X is, és terjednek a 9xx-es geforce-ok, a szoftver is javul, a driverek is. Tehát akár már első nap ilyen szintű grafikával lehet játszani, amit én speciel nem is vártam, mert már sokan az asztal alá borulnak a sima Tuscany vagy a Rollercoaster demótól is, pedig annak a grafikája nincs azért ilyen szinten. De maga az élmény annyira más, hogy mégis üt.
    Jah és ezek azok a játékok, amiket úgy terveztek, hogy monitoron jelenjenek meg. Onnantól hogy a VR-t is számításba veszik, készülhetnek olyan beállítások vagy eleve programok, amik jobban kézben tartják az erőforrásokat, és ötletesen használják ki a vr-t, nem pedig csak utólag hozzáheggesztett módon.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák