Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iván_78

    csendes tag

    Olvasom itt a hozzászólásokat és egész jókat derülök...
    Én egy telekommunikációs boltban dolgozom, több mint 10 éve foglalkozom mobilokkal.
    Ez a tíz év pont arra volt elegendő, hogy szembesüljek azzal a mentalitással amit itt toltok:)
    Mindenki megakarja mondani mi jó, persze általánosságban az amit éppen használ...-tisztelet a kivételnek.
    Az utolsó telóim a következő sorrendben voltak:
    HTC Desire HD - iPhone 4 - Galaxy S2 - Xperia mini - HTC Trophy
    Viszonylag sűrűn cserélem a telefonjaimat, mert szeretem megismerni a különböző eszközöket.Ellenben a WP7 nagyon nem hozott lázba amikor láttam, nem is akartam kipróbálni, de most kb 2 hete használom.
    Hát azt kell hogy mondjam, egy igazi hülye voltam.
    Nagyon szerethető, nagyon stabil, és igazából tök mindegy milyen eszközön van siklik...
    Kaptunk egy HTC Titan-t teszt céljából, és egymás mellé rakva a két telefont (trophy-titan) pont ugyanazt a sebességet nyújtja...
    Hazudnék ha azt mondanám nincsenek hiányosságai, de mivel Én ezt megértem az első iPhone-on, Androidon rendszereken is (nem beszélve a régi rendszerekről:)) így azt kell hogy mondjam, igenis jó irányba halad.
    Csak azt tudom javasolni azoknak az embereknek akik rögtön szarozzák a rendszert, hogy használják egy röpke napig.-utána várom a véleményüket!

    Iván

Új hozzászólás Aktív témák