Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Blyan #18 üzenetére

    Igen, én is biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat adnak el belőle, de a szummázott nagyságrendek nagyon is érdekesek lehetnek.

    pl.: nálunk is probléma volt az egyik házi projektben, hogy borzasztó mértékben butítani kellett az eredeti koncepción, mivel kb. desire szint alatt semmi nem vitte volna el. Nah ilyenkor jó lenne tudni, hogy mikor nyersz nagyobbat, ha engeded, hogy a fosabb készüléken is menjen faszán (butítasz grafikán, hangon, fícsöröket veszel ki, stb), vagy ha letojod a sok kis fost és fejlesztesz a nagyvasakra, ami magával vonja, hogy nagyon eye-candy, pöpec cuccot csinálsz, viszont a gyenge telókon nem élvezhetetlen lesz, hanem el se indul. Vagy pl. a hang kifagy, stb (most épp pont ezzel szívunk, hogy hogy oldjuk meg a 3 zene egyszerre lejátszását úgy, hogy a gyenge szarok ne dögöljenek bele. A jelenlegi állás szerint sehogy, pedig nagyon faszául hangzott az eseményekkel együtt változó / azokra reagáló zene/hang :( )
    Mi végül úgy döntöttünk, hogy menjen el mindenen, és a job telón nézzen ki sokkal jobban, csak ez meg a méretét tolta ki 8,5mbyte-ra. Jó lenne tudni még a kiadás előtt, hogy jó döntés volt-e. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • sippet

    senior tag

    válasz Blyan #18 üzenetére

    Múltkor volt egy olyan statisztika, hogy az egyesült államokban az elmúlt negyedévben a HTC volt a legnagyobb okostelefon-gyártó, megelőzte az apple-t is. Igaz, hogy az apple csak három vassal van jelen a piacon, a HTC meg jóval többel, de hogy ők sem az alsó szegmensben versenyeznek, az biztos. Szóval ott például egyáltalán nem a gagyi dobja meg az android eladásokat.

Új hozzászólás Aktív témák