Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urban Terror

    tag

    Nem tudom, nekem azok az érvek, amiket kollégám szokott felhozni a droid mellett, miszerint sokkal több beállítási lehetőségre képes, nem állnak és ahogyan megfigyeltem, ha az üres dumát lehúzzuk, akkor az emberek 99%-nál semmit sem számítanak. Az a beállításbeli többlet, ami a két rendszer között van, pont olyan területeket, vagyis inkább területek alterületeit érinti, amivel a kutya nem foglalkozik. Eleve ki az, aki arra vágyik, hogy folyamatosan a telefonját állítgassa? A legtöbb ember gyorsan el akar jutni a menüjében A-ból B-be és jellemzően arra vágyik, hogy az eszköz, amit kézbe vesz, az első perctől kezdve ergonómikus legyen számára. Ha ezt alapból tudja, akkkor nem vágyik ennek megváltoztatására, mert a készülék tudása nem ebben nyilvánul meg, hanem a szolgáltatások megvalósulásának színvonalában.

    Szerintem ebben az Apple jobbat nyújt, sokkal faszább használni, de szintén szerintem mindenki vegyen olyan telefont, amilyet szeretne és nem kell a másikat az egyéni preferenciái miatt lenézni, vagy elítélni.

    Lehet felhozni érveket pro és kontra, hogy akkor most szifon 6 kb 170-ért kb, vagy egy Honor6 90 akármennyiért. Vagy éppen egy Xaomi. Mert ár/érték arányban mondjuk vitathatatlanul jobbak.

Új hozzászólás Aktív témák