Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZollR

    tag

    válasz babkukta #7 üzenetére

    Te melyik bolygón élsz?

    Csak szólok, hogy a 2013 januári kiadású Lenovo K900 a 2 magos Atommal alázza a 2013 márciusi kiadású Galaxy S4-et, amiben 4 magos Snap600 van.

    És még egy adalék a K900 nyitó ára pont a fele volt a Galaxy nyitó árának. Persze ez a teljes termék ára, de nem lennék meglepve, ha a SoC árak között is hasonló arány lenne. Pontos árat az Intel SoC-ra nem tudok, de annyit olvastam, h $50 alatti az ára, míg a Snap600-ról pontos adat van: $75.

    Fussunk neki, hogy akkor ki hol tud labdába rúgni.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz #51736960 #13 üzenetére

    Az AMD úgy kezdte, hogy Intel procikat gyártott (másolt). :)
    Emlékszem még a 286-os meg 386-os klónjára, ami olyan köpedék lassú volt, hogy az AMD Pentium75 megváltás volt utána! :)
    Aztán "megnyertem az ötöslottót", amikor a Celeron266-ot megvettem. Kb. azóta van Intelem (volt egy kis félresiklás egy fél év Thunderbird, de az besült az OC alatt). :C

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz -Faceless- #24 üzenetére

    Processzor erőről vitatkoztunk, nem felhasználói élményről. A nyers erőt megmutatja a szintetikus teszt, míg a felhasználói élményt a SoC + a szoftver együtt adja.
    Sajnálom, hogy a kettő között nem tudsz különbséget tenni.
    Hiszed vagy sem a Mediatek nagyon gyors procikat gyárt, amik a Qualcom termékekkel felveszik a versenyt. Aztán, hogy miért nem jön ez ki mikor a kezedbe veszed a készüléket, az összegányolt-kókányolt Andorid miatt, ami nyeklik-botlik egy egyszerű művelet után.

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz tjb007 #27 üzenetére

    Nem ártott volna elolvasnod mit írtam. Én a Snapdragon-os S4-ről beszéltem, nem a 8 magos Enyxos-ról. Tudtam nagyon jól a compiler fiaskóról, és hogy az Atom nem hajtott végre minden utasítást a tesztben, és ezért a régi Antutuval jobb pontot kapott, mint az Enyxos.

    De ha megnézed a képet amit linkeltem, azon az Enyxos-os S4 veri az Atom-ot, tehét a teszt az up-to-date eredményeket közli.

    De azért kövess meg kérlek és kössél belém.

    Amúgy ott a képen, hogy a teszt a 3.3-al készült, a hibás pontok meg a 3.2.2-ben lettek az Intelnek adva, ahogyan az általad linkelt cikkben le is lett írva. Talán neked kellett volna figyelmesebben elolvasnod azt amit linkeltél...

    [ Szerkesztve ]

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz tjb007 #30 üzenetére

    Akkor ezt benéztem... mondjuk mentségemre legyen én csak a verziót néztem. Ettől függetlenül ha az overall score beesik 22 ezerre, akkor is több mint csúsztatás: nettó hazugság azt mondani, hogy az Intel x86 nem ellenfele a Snapdragonnak. Hiszen ha azt veszem alapul, hogy az S4 4 maggal is alig többet teljesített (24 ezer) miközben pld. a Lenovo x86-os mobilja fele annyiba kerül, miközben nyers számítási kapacitásban 10% sincs a két SoC között....

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz Sanya #34 üzenetére

    Tekintettel, hogy az átlag telefonra 24 hónap garancia van nem látom ez miért okoz problémát.
    Egyébként is az átlag felhasználó 95%++ nem heggeszti a telefonját, hanem használja. Ha nem elegendő a tudása akkor pedig vesz egy másikat. Alapvetően nincsenek emberek 24 hónapnál idősebb telefonokkal.
    Mivel évente hozza ki minden gyártó az új sorozatot nem gondolnám, hogy lenne létjogosultsága a kérdésednek, de nyugodtan rugózhatsz a kérdésen.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

  • ZollR

    tag

    válasz #65675776 #40 üzenetére

    Kevés volt a cache meg lassú volt alap órajelen, de ment 500-on, ha jó SD ramjai voltak az embernek.
    Ekkora (vagy nagyobb) OC-t 3 év múlva az 566-os Coppermine Celeron tudott, 1050 MHz-en.
    És mint tudjuk akkoriban nagyrészt csak a megahertz számított.

    Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

Új hozzászólás Aktív témák