Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #332 üzenetére

    Zárképernyő azokon is van, ne mondd már, hogy nincs. Sőt, jelszavazni is lehet őket. Jobbnak nem mondtam a W8-ast a korábbi Windowsokétól, azt mondtam ilyennel találkozik más eszközökön is. A koncepció lényege meg az volt, hogy egységes felület mindenhol, ehhez jött az asztali zárképernyő, amira a telefonhoz hasonlóan lehet kitenni értesítés jelzőket.
    Kérlek ne add a számba, amit nem mondtam: „MS majd jól megtanít élni”. Én azt mondtam haladni kell, és a világ már most az informatikai eszközök köré épül. Ez nem MS jövőkép, hanem már a valóság, és ha körbenézem minden nagyobb IT cég ilyen irányban fejleszt.

    Igen, sokadjára, esetleg
    Szólj már a gépemnek, hogy amikor elsőre lenyomom a Shiftet, akkor ne oldja fel a zárat :D
    Tudom, hogy mennyire nem használja a triviális enter nyomást sokan, de azért hadd ne ragadjunk már le itt, mert akkor tényleg az őskorban élnénk még, mert ott is voltak olyanok, akiknek nem tetszett valami. És kérlek ne add itt a számba a W8 vagy MS dolgokat, mert számítógép/okos eszköz használatról beszélek.

    (#333) fordfairlane:
    Akkor biztos csak nekem a Spicán volt olyan az alap ROM, illetve a CM pár verzióján jópár, amin semmi kiírás vagy jelzés nem volt. Tudom, hogy van, amelyiken jelzi, de nem mindegyiken.
    Amikor először vettem a kezembe a Lumiámat, akkor csak néztem, hogy hogy a jó b*dös f@szba kell bekapcsolni a képernyőt (a gombokon semmi jelzés), aztán csak sikerült. Nem várok el az átlag felhasználótól mérnök informatikus végzettséget, csak azt, hogy legyen nyitott. (Nem csak arra, hogy mindenhol mindent posztol a nagyvilágba...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák