Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz Bári #1151 üzenetére

    Mindegy, hogy milyen raktárból rendeled, csak akkor rendeld meg, amikor a telefon oldalán ki tudod választani, hogy Germany-ból jöjjön, ha nincs ilyen opció, akkor Kínából jön, és akkor van plusz költség.

    Én a K3 Note-ot választanám, van a Mobilarenan teszt is róla, meg a YT teszt is, csekkold le.

    Egyébként alapjáraton az A806-nak jó az akkuideje, nekem egy fentibb posztban mint írtam, jelentkezett akku gond, de szerintem az akksim halt meg másfél év után, nem a telefonnal van a gond, illetve a kamerám nem fókuszál, hardveres a hiba, közel 1 év alatt adta meg magát, de ezt okozhatta esés is, bár nem dobáltam a telefont, persze 1-2x leesett azért. Illetve még egy dolog, nagyon melegszik ha mobilnetet sokáig pörgetem, nekem ez buszos utazáskor jelentkezik, de szerintem ez a K3 Note-ra is igaz, az sem fém hátlapos.

    De hogy jót is írjak, villámgyors, jó a RAM kezelés is :)

    Szerintem jobban használható ha egy rendes magyar nyelvű romot teszel fel rá (pl.: baralajbi féle rom egyikét), de azt sajnos nem tudom elmagyarázni, hogyan kell, én GSM boltban csináltattam, 2 ezerért Pécsett.

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Új hozzászólás Aktív témák