Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz saelin #14 üzenetére

    nem tudom, én nem vettem észre sok különbséget a szintek között, mivel nagyrészt böngészőből tolom, minden le van véve low-ra, igazából nem lett csúnyább :) szépnek továbbra sem nevezném, de ez van.

    még nekem is vannak komoly meglepetések szép számmal ladderen, a legrosszabb, hogy sokkal több mindent kell átgondolni, megcsinálni, mint egy HS körben és ugyanannyi idő van rá, párszor kicsúsztam már belőle és buktam miatta a meccset.

    nekem egyébként vetruvian lapokból esett a legtöbb, úgyhogy egyelőre azt építgetem ez alapján

    illetve ma elkezdtem Lyonarra játszani, mert ugye mindent fel kell húzni 11-es szintre, mint a HS-ben, hogy az alap lapkészlet meglegyen, ott ehhez próbálok közelíteni.

    sajnos kb. bármi, amit találtam, egy patch-csel ezelőttről való, de a ladder alján működik ez is, sőt a basic paklikkal is lehet nyerni.

    amúgy ha valaki nem találta volna még meg, starter guide redditről, elég sok minden ugyanaz, mint HS-nél, de van benne sok játék specifikius okosság.

    ez pedig az achievementek listája

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák