Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VitaD5

    tag

    Biciklisek versus Autósok! Ja, persze a gyalogosokra senki se gondol! :Y

    Na, nézzük az én tapasztalataimat:

    - Mikor gyalogos vagyok #1: Átmennék a zebrán, de egy piros első ranézésre Suzuki jön, ezért megállok. Elkezdte a kezét "rángatni", mint amikor az ember jelez a másiknak, hogy engedi, s mivel a sebessége csökkent, így hát elindulok. Amikor elérem a másik sávot, akkor egyszer csak valami hatalmas erővel a bal lábamat meghajtja: Naná, hogy az a piros autó nem lassított tovább és telibe kapta a bal vádlimat és bokámat. Ránézek, s mit látok? Egy szőke nő az egyik kezével telefonál, a másikkal meg hadonászik. (Szóval igaz lenne a sztereotípia? ;] ) Szerencsére semmi bajom sem lett, erős lábam van. Legalább a haverom (aki kevésbé bírta a sétát, így lemaradt pár méterre) egy röhögőgörcs közepette kifejezte együttérzését.

    -Mikor gyalogos vagyok #2: Csak a haverommal mennénk át a zebrán. Láttuk, hogy jön az autó, de nagyon messze volt, meg nekünk volt zöld. Erre a söfőr rálép a gázra, hogy azért se mi menjünk el előtte. :U

    - Mikor biciklis vagyok #1: Borzalmas ez a magyar út "rendszer". Megyek, aztán egyszercsak vége a biciklis útnak a főút mellett! "Oké, de még itt a járda" - mondtam, erre egyszercsak vége a járdának a semmi közepén, a főúton, az ellenkező sávban! (A másik oldalt alapból nem volt.)

    - Mikor autóban ülök #1: A magyar út "rendszer", illetve az építések alatt rájöttem, hogy a sok bunkó, és hülye mellett (akik jelen vannak az autós, biciklis, és gyalogosok között is) nem akarok autót.

    Pedig egy szép kis bogarat szerettem volna, jól át desingolni SPAAACE mintára, de ebben az országban nem kockáztatnék egy ekkore kincset.

    [ Szerkesztve ]

    Yar Har fiddle di dee

Új hozzászólás Aktív témák