Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Na most lett tele a tök.. hócipőm. Tényleg nem unjátok még? Egy hete csak ez megy, végre vége lenne erre tessék. Muszáj volt gondolom, biztos ártalmas a nyugodt lét egyesek egészségére, vagy flame hiányban szenved. Ez a poszt csak indulatkeltésre készült, gondolom uncsi volt pár nap flame nélkül.

    És az ilyenekről ki hiszi el, hogy bármit képes objektívan nézni. Ez az írás bűzlik a szubjektivitastól, és a beszűkültségtől. Grat hozzá :W

    Román/Bolgár/szlovák rendszámú autóst pl 20 kilométerről ki lehet szúrni mert olyan bal*szul/agresszíven vezet...
    Én a román autóst inkább onnan ismerem meg, hogy megáll az úton. Szlovákra tapasztalatom alapján nem jellemző, bolgárhoz nem volt még szerencsém.

    És akkor most én is meselhetnék. Pl. arról, hogyan csaptak el majdnem többször a zebrán úgy, hogy centiken múlt. Én hülye, el kellett volna engednem a zebrán az autóst mi? Én vagyok a hibás, mert nem pusztultam onnét.
    Vagy mikor úgy leszorított egy autós, hogy úgy feldagadt a térdem amire estem, hogy két hétig fájt? És utána kb. még egy évig néha napján előjött a fájdalom a térdemben guggolás hatására. Buktam a farmerem, ő meg úgy elhúzott, ahogy volt. Sajnos nem tudtam volna leolvasni a rendszámot...

    Ezek után szerinted nekem hogy kellene néznem az autósokra? Hm?

    Végül itt van ez:
    Mostanság igen felkapott a biciklisek védelme/támogatása, olyannyira csöpögő nyáltengerben, hogy már-már félistenként tekint rájuk az ember, a baj hogy ők is saját magukra.

    1. Arról, hogy milyen szabályokat módosítanak a KRESZ-ben, szerintem egy "földi halandó" bringásnak semmi köze, nem értem, ők tehetnek a szabálymódosításokról.
    2. Hol láttál te pl. itt a Logouton olyan posztot, ahol biciklisek osztják az észt, hogy a hülye autósok így-úgy, stb. ?? Bezzeg itt már mióta szidják az biciklisek jó édes anyucikáját. Nem tudom ez alapják kik játszák itt az eszüket. Persze saját szemében a gerendát se találná meg :C

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák