Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz ÍróKéz #717 üzenetére

    "Már megtették elöttem páran ,de érdemi válasz a neten se nagyon van. ROOT-al hogy állunk jelenleg ?"

    Rengeteg leírás van hozzá, én is írtam már a tárgyban. Ennek az egyszerűsített változata következik, a telefon menüjéből végrehajtható, bármilyen plusz program telepítése nélkül:

    Ugyanaz a update.zip fájl kell hozzá, mint az előző leírásban. Az egyszerűség kedvéért innen elérhető a Root - OTA könyvtárban.

    - A számítógéphez csatlakoztatva a telefont, át kell másolni az sd gyökerébe az update.zip fájlt. A bonyodalmak elkerülése végett ezután csatoljuk le a gépről.
    - Az OTA menübe lépve, Beállítások >> A telefonról >> Vezeték nélküli frissítés, a három pontra kattintva és a "kézi telepítés" menüpontot választva, megjelenik a két tárterület. Én az sdcard0-ra raktam, ide belépve el kell indítani az update.zip fájlt.
    - A folyamat összes kérdését leokézva újraindul a telefon recovery üzemmódban. Nem kell semmit csinálni, a telepítés után ismételten újraindul a telefon, immár frissen rootolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák