Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz winhate #44 üzenetére

    Én ezért szoktam csak nagynevű kínai webshopból rendelni, mint a Panda vagy a Banggood. Külön tesztelik szinte az összes készüléket, van elérhető online chat , igyekeznek a tudásukhoz képest a lehető legjobb felvilágosítást adni. Dobnak fel a felületről , a nyelvről screenshotokat, ahol láthatod mi van benne.

    Tavaly party kellékeket rendeltem tőlük, kb 15 ezer forint értékben. Nem volt nagy durranás tényleg, de ha itthon vettem volna ezeket a cuccokat meg, kb 60 ezer forint lett volna.Minden emailomra, chat beszélgetésemre a lehető legpozitívabban reagáltak, mintha csak egy 200 ezres telefont vennék.Feladás előtt 1 nappal skypen rám írtak, hogy ha egy napot várok a lufikból tudnak adni 40% engedményt. El sem hittem, azt hittem a srác valamit rosszul gépel, vagy én értem félre.Ennek tetejébe a csomagba még beletettek 1 készlet mesehősös papírtányért és poharat, mondván hogy eza shop ajándéka a lányom részérre akinek a zsúrt rendeztük. El sem hittem, példa értékű.( igaz kb a 20. vásárlásom volt már tőlük) itthon Sehol nem találsz még csak hasonlót sem.

    Amúgy én ha 60 ezerért rendelnék telefont, csak utána néznék a Gyártó honlapján is a specifikációknak, mert a Google fordító alap dolgokra hasznos tud lenni. :R
    Én vettem már úgy 23 ezres okos telefont pandáról, hogy nem is érdekelt a gari , mert ha elromlik kidobom, a tudásához képest meg kb harmad árat fizettem az itthoni, ebben a kategóriában futó telókhoz képest.
    Ehhez képes még hibátlan, 1 éves. de ez más tészta :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák