Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Hieronymus #1 üzenetére

    De, a nemet postat hibaztatom, hogy olyan termeket ertekesit, aminek az erteke egyenlo a nullaval. Azert oket valasztottam, mert a mindennapi eletem soran hasznalom oket, elegedett vagyok azzal, amit nyujtanak Nemetorszagon belul (legyen az level vagy csomagkuldes). Hasznaltam a Paket International szolgaltatasukat is mar tobbszor, mindig megerkezett minden, meg ha nem is atomgyorsan, de tisztaban voltam azzal, hogy az alacsonyabb dijert hosszabb szallitasi idovel kell szamolnom.

    Nem erdekel, hogy Nemetorszagban vagy Mo-n szeleltek el a csomagom, vagy lovasitotta meg egy magyar vagy nemet munkas. A bajom az, hogy olyan termeket ertekesitenek, amiben nincs felelosseguk, hogy megerkezik-e vagy sem a csomag. Mar akkor kidobhatjak a szemetbe, amikor kivettek a Packstation-bol, mert ha verem is az asztalt naluk, egy vallvonassal elintezik, hogy igy jartal kispajtas, vettel volna ra biztositast. Ennyi meg egy Bambi. Szoval ez a szolgaltatasuk igy nem ertekaranyos, es azert irtam ide, hogy hatha ezzel valakinek segitek, nehogy ugy jarjon mint en.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz Hieronymus #4 üzenetére

    Online fizettem es Packstation-on keresztul adtam fel, mert nem volt kedvem fel orat varni, hogy feladhassam a postasneninel :-). A biztositas opcionalis, de az 50 euros biztositas 2,2 euroert nem ert annyit nekem, hogy kerjem, es ahogy azt a bejegyzesben is irtam, tracking nr. csak akkor van, ha megveszed a biztositast.

    UFB voltam, tanultam belole, de nem tudom elegszer elmondani, atbaszva erzem magam, mert a nemet posta olyan minosegu szolgaltatast adott el ami alulmulja az orszagon beluli azonos csomagkategoriahoz tartozo szolgaltatasainak a minoseget. Ez az egy zavar, hogy van egy jo minoseg orszagon belul, alig veszel valamit toluk, ami nem csak az o kezukben van es egybol romlik a szolgaltatas minosege, ill. nagyon dragan kapsz hozza plusz szolgaltatast. Akkor mar inkabb valamelyik konkurens ceg, aki picivel dragabb, de jobb ar-erteku szolgaltatast ad. A lecket pedig megtanultam egy orok eletre :-)

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • snecy20

    veterán

    válasz Hieronymus #14 üzenetére

    Hát, necces... Én a hetekben egy párdekás törzskönyvet postáztam Horvátországba, magyar postával ajánlottan elment 2k-ból, DHL-el a legminimálabb szolgáltatások mellett is valami dupla ennyi lett volna...

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • Stanlee

    őstag

    válasz Hieronymus #14 üzenetére

    50 euros biztositassal a csomag amit feladtam kerult volna 8,79 (alapar) + 2,2 (biztositas) = 10,99 euro. A Hermesnel ez a csomag a doboz nagysaga miatt sajnos csak az M-es kategoriaba fert volna bele, ami 18,79€-ba kerult volna, 500 euros biztositassal. A DP 50 euro feletti biztositast erre a csomagra 12,5 eurotol kezdve ad, tehat alapbol dragabb lenne dupla akkora kiszallitasi hataridovel, mint az, amit felhoztal peldakent. A DPD lett volna nekem a legjobb megoldas, alig kerult volna tobbe, normalis biztositas van rajta es a kiszallitasi ido is jo.

    DHL Express Economy-val, 500 euros biztositassal ez a kis csomagom 100 euroba kerult volna.

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák