Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz #65675776 #18 üzenetére

    Ahogy irtam is, nem erdekel, hogy hol tunt el a csomag, engem az zavar, hogy milyen termeket adott el a nemet posta, meg ha azzal sokan nem is ertenek egyet, es furcsaljak, hogy miert nem adtam ki tobb penzt egy biztositasra vagy nyomkovetett csomagra.

    A nemet posta a magyar postatol fuggetlenul a sajat leanyvallalatanak az infrastrukturajaban (DHL) ki tudna Mo-n szallitani a csomagot, amit feladtam, de nem. Ez a csomagtipus, amit vettem, hiaba van bazinagy betukkel a weboldalon ahol a szolgaltatast megvettem mindenhol a DHL feltuntetve, egyaltalan nem a DHL-en keresztul megy, hanem a nemet posta ezeket a csomagtipusokat a nemzeti postakkal vagy mas futarszolgalatokkal szallittatja ki (Angliaban pl. a GLS hozta ki a DHL Paket International csomagom).

    Engem csak ez a nagy atveres zavar, amugy minden OK :-)

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz #65675776 #20 üzenetére

    Nem beszeltem senkivel, mert weben vettem meg, es Packstationon keresztul adtam fel, nulla emberi interakcioval a Deutsche Post reszerol.

    Akkor meg egyszer: azert is irtam le ezt az egesz tortenetet, hogy ha valaki ezt elolvassa, es legalabb csak egy embernel megeloztem azt, hogy ezt a fajta csomagszallitasi szolgaltatast megvegye biztositas nelkul, akkor mar megerte, tanuljon mas az en hibambol. Nem mindenki olyan okos, hogy rogton tudja, hogy ha mindenhol DHL van kiirva a weboldalon, ahol megveszi a csomagkuldest, attol meg egy alacsonyabb minosegu szolgaltatast fog kapni a penzeert a DP-tol (Deutsche Post AG), es a DHL egy ujjal nem nyul a csomaghoz. Lehet jonnek meg ki masok is Nemetorszagba, nem beszelik meg olyan jol a nyelvet, nem ertenek meg minden aprobetus reszt, hatha segitettem valakinek...

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák