Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Hieronymus #1 üzenetére

    De, a nemet postat hibaztatom, hogy olyan termeket ertekesit, aminek az erteke egyenlo a nullaval. Azert oket valasztottam, mert a mindennapi eletem soran hasznalom oket, elegedett vagyok azzal, amit nyujtanak Nemetorszagon belul (legyen az level vagy csomagkuldes). Hasznaltam a Paket International szolgaltatasukat is mar tobbszor, mindig megerkezett minden, meg ha nem is atomgyorsan, de tisztaban voltam azzal, hogy az alacsonyabb dijert hosszabb szallitasi idovel kell szamolnom.

    Nem erdekel, hogy Nemetorszagban vagy Mo-n szeleltek el a csomagom, vagy lovasitotta meg egy magyar vagy nemet munkas. A bajom az, hogy olyan termeket ertekesitenek, amiben nincs felelosseguk, hogy megerkezik-e vagy sem a csomag. Mar akkor kidobhatjak a szemetbe, amikor kivettek a Packstation-bol, mert ha verem is az asztalt naluk, egy vallvonassal elintezik, hogy igy jartal kispajtas, vettel volna ra biztositast. Ennyi meg egy Bambi. Szoval ez a szolgaltatasuk igy nem ertekaranyos, es azert irtam ide, hogy hatha ezzel valakinek segitek, nehogy ugy jarjon mint en.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák