Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TOM-202

    senior tag

    válasz elithun #38 üzenetére

    A gondom főleg a bebetonozott WASD-al van. Egyszerűen nekem nem áll kézre az a kiosztás. Én a nyilakat használom mindenhol. Space, shift, control, stb. minden úgy esik kézre, mivel úgy szoktam hozzá az évek során. Ez így ebben a formában nekem élvezhetetlen és inkább kínszenvedés. Kb olyan ergonómiátlan nekem mint a játékkonzolok kontrollerei. Azokkal is mitössze nem bénázok amikor másoknál játszunk valamivel. Én magam nevetek saját magamon mit össze nem bénázok játék közben. Hiába jó egy a játék, lehet akár egyenesen zseniális is lenyűgöző grafikával, ha egyáltalán nem tudom irányítani rendesen a karaktert/autót/motort/repülőt/stb.
    Volt korábban is egy egyébként jó játék, azt hiszem hogy Scarface volt a címe ami ilyen GTA szerű lövölde volt Tony Montana szerepében. Ott volt egy makrókonfiguráló program amivel lehetett különböző gomboknak megfeleltetni más billentyűparancsokat és azt úgy játszottam végig személyre szabott irányítással de sajnos ez a régi program nem megy 64 bit alatt, próbáltam.

Új hozzászólás Aktív témák