Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simi37

    őstag

    A legnagyobb vicc, hogy már több mint másfél éve vettem az LG L9 II-met egy nem noname gsmben hanem webáruházban 50k-ért függetlenül. Most már szeretném cserélni, mert kevés a belső 8gb hely ha nem 1 böngésző ablak van nyitva akkor a 1gb ram is az.
    Ehhez képest a telenorban S-es csomagban ami havi 5,5k-tól indul a telefonok 3/4-e 50k-ig max a mostanit éri el... ami legalább 2x olyan jó mint a mostani (felbontást nem veszem ide) az telenyomornál 100któl indul ebben a csomagban... ennyiért inkább veszem 100k-ért független webshopból, mert ott nincs semmi kötelezettség.
    Ott ajánlotta a K10et amibe majdnem bele is mentem, mert másfélszer már jobb volt, de hála a jó memóriámnak beugrott, hogy kékre kalibrált tft lófax panel van benne, köszönöm inkább marad az ips, meg az összesbe snapi 410 áhh. Amivel a legnagyobb baj h adreno 305~ adreno 306 kb ua.
    Tiszta gáz, hogy ~2éve vett telómat egy 2x jobbra cserélni 2x annyiba kerülne mint amennyiért ezt vettem. Mintha egy nap sem telt volna el :W
    Ennek a külföldi cuccnak viszont lehet érdemes utánanézni...dec körül lejár a hűség és akkor lehet váltok oda... kit ajánlotok a környéken? Net kéne sok de havonta 150percet már 1 éve nem lépek túl...

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

  • Simi37

    őstag

    válasz Rusi #24 üzenetére

    Értem :((( Köszi a részletes kifejtést... akkor addig megpróbálok összekaparni karácsonyig annyit, hogy egy G4/Flex/S6 kijöjjön belőle... :(

    Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

Új hozzászólás Aktív témák