Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz DarkByte #62 üzenetére

    Mert az aztán rohadtul megoldja a problémát, ha a frusztrált szerencsétlen kockának, akinek minden (vállalható külsejű) nő elérhetetlen, amíg nem csenget elegendő dellát, az most kap a cégtől cafetéria gyanánt pár hostess pszichológus csajt, aki még munkaidő alatt, az alatt a 8 óra alatt, amíg nyomorúságos életében legalább némi sikerélmény volt, mert azt csinálta, amit szeret ésmég magas fizetést is kapott érte, most még ott is csak szarul érzi magát amiatt, mert számára elérhetetlen csajok veszik még ott is körül.

    "Sosem voltam az a bulizós, kimozdulós fajta így aztán elment mellettem minden szocializálódási lehetőség"

    Megfogtad a lényeget. Tehát nem azért volt, mert nem volt rá lehetőséged, hanem mert irtóztál a szórakozóhelyektől. Szóval a probléma itt sokkal mélyebben gyökeredzik, amikre a csinos lányok olajat jelentenek a tűzre, mintsem megoldást. Mert
    1. Pszichológus mivoltuk így is háttérbe szorul mivel csinos, fiatal lányok, de erre még rá is erősítenek.
    2. Mivel ők is emberből vannak, ha elég ideje fognak ott dolgozni, előbb-utóbb tuti valakinek szétteszik a lábukat cégen belül, aki éppen nem főnök (marketinges, HR-es, ilyesmi), esetleg még csak menő státusz nélküli, de férfiasabb valakinek (takarító, biztonsági őr, portás, stb.) ami tovább fogja rombolni szegények önérzetét, hogy azokkal elmegy a csaj, velük meg nem, akikkel naponta órákat beszélgetnek meg kiöntik nekik a lelküket, stb.

  • válasz DarkByte #62 üzenetére

    Én vagyok az egyik ellenpélda, hogy a nem kifejezetten bulizós, kimozdulós fajtának is van kivel ismerkedni. 30 voltam, amikor megismertem a mostani feleségemet (neten), szóval megfelelő motiváltsággal, akaraterővel nem lehetetlen.

    Nem az a lényeg, hogy mennyire vagy bulizós vagy kimozdulós, a hsz-edből is inkább az önbizalomhiány süt. Amit persze bulizással, kimozdulással lehet leginkább kompenzálni, de ha ehhez nincs kedved, sportolj, az is remek. Ezzel legalábbis nekem nem volt gondom, nem is kell valami extrém hülyeségre gondolni, én bringázom. Ha csatlakozik hozzám 1-2 barát, az annál jobb. Elcsépelt közhely, de sosincs késő, akár barátokat szerezni, akár nőt.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák