Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Kékes525 #22 üzenetére

    Ti csak Blikket olvastatok az előző három évben?

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #58000384 #36 üzenetére

    Nem kell linkeket hozni arra, amikor az MS nem akart javítani akár tízmilliókat érintő hibákat, ugye?

    @kékes
    Mivel egymás után többen írtátok ugyanazt, szerintem érthető a többes szám. A fejedelmi többest pedig az illető mindig magára használja. Ha téged egyszemélyben többes számban szólít meg valaki, akkor hatökörnek tart, nem fejedelmek.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Kékes525 #47 üzenetére

    Ez amúgy csak a te véleményed. Az enyémet nem írom le újra. Ha akarod, megtalálod.

    @arnyekxxx
    Meg a két készletet az eltérően működő programokból, meg hogy ide-oda ugrál a két felület között, meg még egy sor egyéb.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Kékes525 #51 üzenetére

    Válaszoltam. Az első nyilvános tesztverzió megjelenése óta írtam a kritikáimat a rossz megoldásokról. Újra azért felesleges, mert a 10-zel jó részére az MS is gyakorlatilag azt mondta, hogy rosszak, és eltüntette azokat.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Kékes525 #54 üzenetére

    Mobiltelefon vagyok, nem láttam. Ráadásul nem is értek egyet vele. Mert a hasznos és a haszontalan, idegesítő, egyéb hátsó szándékok miatt erőltetett újdonságok aránya igen rossz. A Windows felhasználók 50+%-ra (a Windows 7 felhasználókra) mint haladásellenes idiótára tekinteni (nem te, de itt is többen) erősen vitatható hozzáállás, főleg, ha az MS ugyanakkor semmiféle kritikát nem kap.
    A Paul Allen által is skizonak titulált felület nem igazán az a változás, amelyet az "egy milliméterrel arrébb került ikon" jellemzéssel írhatsz le.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz arnyekxxx #49 üzenetére

    Igen, általánosságban írtam. És igen, van konzervativizmus.
    A metróval az a baj, hogy legkevésbé technikai újításnak látszott, a hw-es oldal szinte teljesen hiányzott. Csak le voltak maradva a mobilfronton, így ezt az eszközt gondolták megfelelőnek annak felhozatalára. Nem jött be.
    A magyar digitális elmaradást nem a "konzervativizmus" miatt van.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz cog777 #59 üzenetére

    Ha még ráadásul a trend önmagában nem is változik, csak egy cég egy módon értelmezett érdekei alapján változtatni akarja.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #58000384 #61 üzenetére

    Tudtad, hogy költői kérdésekre nem kell, és nem is szoktak válaszolni?
    Kötözködést, hülyeséget meg majd akkor emlegess, ha neked sikerült rajtuk túllépni.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #58000384 #64 üzenetére

    Neked meg jót tenne, ha cáfolnál, mert az érvek összegyűjtése és megfogalmazása gondolkodásra késztet.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #58000384 #69 üzenetére

    No , akkor segítek, ha már nem érted, mi miért történt. Erre írtam, amit:
    "Ráadásul ha ez egy ennyire elterjedt probléma lenne, akkor nem hiszem, hogy a komolyabb fejlesztők és vállalatok támogatnák a rendszert."
    Ha meg nem érdekel, mit írok, akkor nem reagálsz. Mert így csak fogalmatlan hisztit produkálsz.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz arnyekxxx #71 üzenetére

    Látom, te sem érted. Az átlagjúzerek tömegei első élmény alapján ítélnek. Az első élmény meg az, hogy a metrón az alaptelepített böngésző (meg más program) erősen korlátozott tudású. Ráadásul eléggé nevetséges módon belekeverték az „erőforrás kímélést”, aminek az is lett következménye, hogy egy böngészőben indított youtube-os zene elhallgatott, ha másik metros vagy esetleg desktop cuccot indítottál.
    Érted az összefüggést? Sok százmillió r=1 júzer első tapasztalata>népszerűtlenség. Senkit nem érdekel ilyen viszonylatban, hogy te vagy más r != 1 júzer milyen faszán kerülte ki ezeket a kreténségeket, vagy az MS mit módosított utólag.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz arnyekxxx #88 üzenetére

    „Most akkor hogy is van ez?”
    Úgy, hogy ezek szerint közel négy éve nem fogtad fel, hogy akinek a metro-val baja van, annak csak és kizárólag az asztali gépekre, notebook-okra telepítésével van baja. Mobilkütyün nincs. És pont ezért (is) bukott az iOS-hez és az Androidhoz képest a WinCE, mert ez az őskövület még a tapis eszközökön is a start menüvel nyomul. Pedig oda meg abszolút nem kellene.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #90 üzenetére

    „ismét indul a "régi nóta"”
    Kis barátom, így van. Ez a régi nóta több, mint három éve megy. Verheted magad a földhöz, és mutathatod a korlátolt gondolkodásodat, de az a nagy helyzet, hogy a Windows 8-cal érkezett koncepció bukását annak nyilvánosságra kerülése és a kritikus, elutasító és figyelmeztető írások tömegeinek megjelenése után lassan négy évvel a dinoszaurusz MS dinoszaurusz tempóban reagálva is belátta (és közben kipicsázta az idióta Ballmert és a metrobuzi Sinofsky-t, igaz, utóbbit az előbbi), és az asztali gépeken megszüntette a skizofrén rendszert (az ablakkeretes megoldás részévé tette a metro-s szutykokat, és lett a Continuum). Közben persze nagyot bukott a mobil piacon: a Surface-ek miatt milliárd dolláros leírás volt, a Lumiákat „veszik” (2,2%-os piaci részesedés), a Nokia felvásárlása után most 7,6 milliárd dolláros leírás. Te meg még mindig azon lovagolsz, hogy „nemkellhasználniametrot”.
    Tényleg, ha már ennyire okos vagy, arra adj már, légyszi, magyarázatot, hogyan is van az a történet, hogy a metro melletti egyik fő érv az volt (a használhatóságot erősen korlátozó energiatakarékosság mellett), hogy az appok korlátozott képességei (a Windows RT egészében) azért (is) vannak, hogy az asztalihoz képest sokkal biztonságosabb legyen a rendszer. Ehhez képest a Windows RT-ben és a 8.1 RT-ben eddig (még három év sem) 138 hibát (Windows RT 136, Windows 8.1 RT 99, közel harmaduk a legsúlyosabb, erre jön még az IE RT-n futó verzióiban a hibák tömege) találtak, a legtöbb nem egyedi RT, hanem az asztalival közös hiba! Miben is mutatkozik meg a biztonsági előny ‒ nem az elméletben és a marketingszövegekben hanem ‒ a gyakorlatban?
    Szóval röviden összefoglalva:
    1. A felhasználók nem fogadták el a zagyva felületet.
    2. A biztonság és az előremutató megoldások marketing duma nem jött be, hiszen a biztonság semmit nem javult, a tapiképernyős asztali eszközök és notebookok nem értek el piaci áttörést.
    Ezek után ti miért hülyézitek le még mindig a Windows júzerek százmillióit, akik nem váltottak, és most már látszik, nem is fognak váltani a Vistánál nagyobb bukást produkáló Windows 8/8.1-re? Miért jöttök még mindig a „w8szarfujjnincsstartmenüvilágvégemileszmost” szintű értelmetlen, megértést nélkülöző és érvtelen blődséggel? A fenét sem érdekel, hogy mennyire tartjátok idiótának a Windows júzerek 67%-át (vagy messze többet, hisz’ a 67% Windows 7 júzer mellett még a 18% Windows 8/8.1 júzertábor nem kis része sem szereti a metro-t), ha az MS a ti szájtépésetekkel ellenkező, a fenti, nagy eséllyel messze 70% fölötti tábor véleménye irányba megy.
    Nem várom, hogy elolvasd, azt még annyira sem, hogy elgondolkozz rajta, azt meg kizártnak tartom, hogy megváltozz.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #93 üzenetére

    Ok. Tehát nálad 1 milliárd forgalom kilövi az 1 milliárd buktát. Adóellenőrnek ne menj!

    „te se hasznaltal meg windows 10-et.”
    De. A fenti kifogás ‒ ha nehezen megy a megértés, akkor segítek ‒ arról szól, hogy alaptelepítésben a start screen-re boot-olt a Windows 8/8.1. Az utólagos mókolás lehetősége nem játszik. A Windows 10-ben ahhoz kell mókolás, hogy a start screen-re boot-oljon vagy váltson.

    Látom, majdnem négy év alatt sem sikerült megérteni, mit is értenek sokan a skizo felületen. Kicsit keresgélj! Ha nem találsz, szólj, és segítek!

    „azok a rendszerben levo hibak”
    Ja. Pont mint az RT-n futó IE hibái. De azt mondd már meg, légy oly’ kedves, hogy az RT mondjuk tetszőleges kód távolról való futtatását lehetővé tévő hibáit mi módon lehet kihasználni, mint csak azokon a zárt, korlátozott programokon keresztül, amiket rá írtak? Egyszer csak egy varázsütésre odapattan valami? Vagy hogy?

    „ki lehet-e majd hasznalni”
    Hány éves is vagy te, királyfi?

    @(#94) King Unique
    „hanem a híresztelések a mérvadóak”
    A fenéket! 1,5 milliárd Windows júzer 70+%-a, több, mint egymilliárd júzer nem a híresztelések miatt nem vált. Ahogy az a kb. 300 millió jelentős része sem a fantasztikus pozitív véleménye miatt váltott. Hanem mert ezzel vehetett gépet.

    Miért kevered ide a Linuxot? Nincs érved?

    „Ezek szerint a felhasználók 9x%-át totál hülyének nézed??”
    Nem. Ezt te akarod belemagyarázni a fals „érveid” fals alátámasztásra.

    „Amúgy meg mit is látott be az MS?”
    Már sokszor leírta más is, most is hiába fogom leírni, mert vagy el sem olvasod, vagy elolvasod, de nem érted meg, vagy esetleg megérted, de egyik füleden be, a másikon ki, a következő hsz-edben már ugyanezt fogod kérdezni. Azt látták be, hogy ennek a nem asztali gépekre való felületnek az alapértelmezettként való erőltetése és ami ezzel együtt járt (a multitaszking hiánya, meg más dolgok, amiken azért menet közben csiszoltak) hiba volt.

    „csak kicsit más formában”
    Pont emiatt a „kicsit” más forma miatt elfogadható. És mert a metro-s appok is ablakban futnak, egy számológép nem takarja ki az egész, 48"-os, 8k felbontású képernyőt. Jó, mi?

    Melyik s-betűs szóra is gondoltál?

    „vannak benne fura dolgok”
    Neked mik azok? A start menü? :DDD ;]

    „De ha azt mondják nekik, hogy jó”
    Itt tetten érhető az alapvető tévedésed. Én sosem mondtam a Windows 8-ra mint OS-re, hogy rossz, ahogy a legtöbb kritikus szintén nem mondta. Kizárólag a skizo felületet és az azzal összefüggő működési butaságokat bíráltam. A kettő a te agyadban mosódik egybe.

    „Illetve kettőnk között az a különbség, hogy én veszem a fáradtságot ”
    Nem. A kettőnk között az a különbség, hogy én ezt nálad sosem kérdőjeleztem meg, szemben veled, aki minden hozzászólásodba beleírod ezt, de én már unom minden egyes hsz-ben ezt cáfolni. Lásd a fentebb írtakat az MS belátásával kapcsolatban.

    „Jössz itt biztonsági résekkel”
    1. Attól, hogy más szar, ennek még nem kéne annak lennie. Főleg nem hivatkozási alap. Attól, hogy ismersz tolvajokat, drogkereskedőket, striciket, neked még nem kell lopni, drogot eladni mondjuk gyerekeknek, és „lányokat” futtatni az M5-ös mentén, és főleg nem ad felmentést hasonló dolgok elkövetését követő büntetés alól.
    2. Tök mindegy, hogy mi van máshol, ha erről a rendszerről az a hír járja, hogy milyen biztosságos, mert „a modern app önmagában egy elszeparált, Sandbox szerű környezetben fut”, az RT-t mégis elérik valahogy (lásd a fenti kérdésem woland-hoz), és éppen az RT-s IE-n keresztül is.

    „Nem tudom én nem tapasztaltam, hogy ezek miatt annyira megborult volna a rendszer, de az adott topikokban mástól se hallottam érdekes módon.”
    Értem. Tehát az MS bulletinek csak azért készülnek, hogy a bulletiníró osztály létét igazolják.
    Amúgy csak a 2015. júniusi 7 bulletinből 3-ban írják a Windows RT-s alkalmazások (MSO RT és IE) távoli kódfuttatásos érintettségét. Ennyit a sandboxos csodáról.

    „ergó milyen alapon akarsz te véleményt formálni”
    Ahogy korábban írtam: a szándékosan vagy csak az adottságaid miatt felépített fantáziavilágodból kiindulva vonsz le újabb, nyilvánvalóan téves következtetéseket. Eddig az összes Windowst használtam, amelyikről véleményt írtam. Kütyüt meg nem kell, mert nem a kütyüről, hanem annak piaci szerepléséről írtam. Szánalmas a számonkérésed, kicsit olyan, mintha az MS igazgatótanácsát Ballmer azzal akarta volna lebeszélni arról, hogy a milliárdos bukta miatt kirúgják, hogy ne a pénzügyi mutatók, hanem inkább az alapján döntsenek, milyen jól működik a gép, milyen szép színek vannak rajta. Kicsit el vagy tévedve, megint, sokadszor, sajnos nem hihető, hogy utoljára.

    „Szal ezeken kéne elgondolkodni”
    Ez a bekezdés megint csak a fantáziád által teremtett világról szól, nem rólam.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #96 üzenetére

    Csak erre:
    „Mondtál, írtál te a Win8.x-re is sok mocskot”
    Ez a sok mocsok egyedül a te fejedben keletkezett. A módját leírtam az előbb. Emellett még lusta is vagy, avagy nem mersz szembenézni a kognitív disszonancia jelenségével, ezért nem nézel utána, csak tovább nyomod a sületlenségeidet, hadd ne mondjam, hazugságaidat. Te dolgod.

    @(#97) woland_y2k
    Láttam, hogy negyedév, mindkettő. Te akkor is egy egymilliárdos buktát állítasz szembe 1-2 milliárdos forgalommal.

    „latod, pontosan az ilyen aprobb figyelmetlensegek”
    A 8.1 friss telepítésénél valóban apróbb figyelmetlenség. Az összes Windows 8 júzernek meg mókolnia kellett. És nagy eséllyel az előtelepített Windowszal gépet vevőknek is. A Windows 8-at azért gyűlölték meg, mert alapból a start screen-re bootolt, a Windows 10 meg alapból asztalra teszi ezt. Ez sokkal lényegesebb, mert a Windows 8 miatt a 8.1 sem lehetett sikeres, akárhogy próbáljátok is átszínezni.

    „hogy szakember leirja, hogy tortentek elorelepesek”
    Hát persze. Te meg ott csúszol, vagyis inkább csúsztatsz félre, sátánka, hogy tomtyika egy szóval sem állította, hogy nem történtek előrelépések (minden Windows release announcement tele van ilyen előrelépések harsogásával), pusztán azt a hamis állítást cáfolta, hogy a homokozós RT-appokon keresztül nem sérthető az RT rendszer, ahogy azt ti szeretnétek beállítani. Az meg pont senkit nem érdekel, hogy az x86/x64-es és az ARM-es progik osztoznak a kódban, ha emiatt ugyanazokon a sebezhetőségeken keresztül verhető tönkre mindkét rendszer.
    Amúgy ez az ember nem csak azt írta, hogy előrelépések történtek, hanem konkrétan azt, hogy „alaptelepítésben a Windows kábé a legjobb védelmet adja a operációs rendszerek közül”. Csak nem nagyon van körülírva, mi is az alaptelepítés. Mondjuk a konkurenciáknál. Ha már HardenedBSD--t használ, akkor mondjuk annál.

    „viszont ezek a serulekenysegek nem a sandbox-ot erintik. ugyanis azok az appok nem sandbox-ban futnak.”
    Tehát az IE és az MSO RT-s verziói nem sandboxban futnak? Akkor mi értelme van ennek a fantasztikus biztonsági fícsörnek, ha a statisztikák szerint az MS két leginkább támadott és biztonság szempontjából két legrosszabb szoftvere nem sandboxban fut RT-n? Amúgy az IE mióta nem így fut? Hiszen 2012-ben még ezzel a tulajdonságával tettek keresztbe a Firefoxnak és a Chrome-nak.
    Mozilla and Google accuse Microsoft of unfair browser competition

    Különben meg ez az Office a teljes képernyős RT-s verzió, ugye?
    Microsoft Office 2013 RT
    Ez a hiba (meg nyilván még más is) pedig ezt a verziót érinti. És a remote code execution többnyire nem azt jelenti, hogy a sérülékenység kihasználását lehetőé tevő MSO-fájlhoz hozzá tudnak írni pár karaktert. Hanem azt, hogy tetszőleges kódot tudnak futtatni. Egy jogosultságszint emeléssel kombinálva meg admin szinten tudják ugyanezt.
    Ha esetleg lemaradtál:
    A Windows RT 8.1 is elbukott a versenyen, a HP két szakembere, Abdul Aziz Hariri és Matt Molinyawe egy Surface tabletet hajtott az uralma alá az Internet Explorer 11 sérülékenységének kihasználásával. A beszámoló szerint egy sebezhetőséget támadva sikerült egy memóriacím-szivárgást előidézni, majd távolról kódot futtatni, amivel a támadók teljes hozzáférést szereztek a rendszer felett. A sebezhetőséget jelentették a Microsoftnak.” (Kihagytam valamit, Ildikó?)

    Szóval akkor hogy van ez? Tudom, apróbb figyelmetlenségek hiteltelenítik a véleményemet az olyan magasra értékelt és teljesen objektíven véleményt formáló szakemberek szemében, mint te is vagy. De azért szívem hálásan repesne az örömtől, ha leereszkednél hozzám, szegény, buta halandóhoz az olimposzi magasságokból, és elmagyaráznád, hogy miért nincs úgy, ami úgy van.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #101 üzenetére

    Értem. Mikor az állításodat cáfoló konkrét kérdésekre kellene konkrét válaszokat adni, nem a marketing bullshitet, akkor már annyira elfáradtál, hogy nem sikerül. De máshol majd jössz azzal, hogy így meg úgy az apró tévedéseim (értsd totál inkompetenciám) milyen félreviszik a gondolkodásomat.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #103 üzenetére

    Igen, linkeld. Mert ez így hazugság, amit ráadásul elég gyenge érvvel próbálsz alátámasztani. Megsúgom: nem fogsz ilyet (kiemelem neked, milyet is keress: „Mondtál, írtál te a Win8.x-re is sok mocskot”) találni. Addig úgy veszem, hogy sunyi, hátba támadó provokátor vagy. Ha emiatt kitiltanak, akkor ez fokozottan igaznak tekinthető.

    A többi, a regény, amit alább írsz, irreleváns. Hisz’ ha arról van szó, hogy valami alaptelepítésben van-e vagy nincs, ott hótmindegy, milyen egyszerű utólag felrakni vagy letörölni. Tudod, ez olyan, mint mikor hirtelen szaladnod kell, akkor kijött vagy nem jött ki. Hogy utólag milyen gyorsan és könnyedén tudod tisztára mosni a gatyád, az nem befolyásolja a korábbi események megtörténtét.

    „nagyon ekézted a Win10-et”
    Nem találtad? Nem csoda. Tipikus, minden valóságos alapot nélkülöző hsz-eid egyike, ahol egyértelműen látszik, hogy pont semmit nem olvastál el abból, amit írtam. Nyilván az utóbbi is ilyen eset.

    „ő is tudja igazolni”
    Miért is? Te eddig semmit nem igazoltál. Ne bújj más háta mögé! Kicsit nevetségessé teszed magad.

    A költeményeddel amúgy magadnak mondasz ellent, ráadásul a korábbi állításomat igazolod, amikor is azt írtam, hogy te (is) összekevered a felületről és az OS működéséről szóló kritikákat.

    „Erre most, ha a Win8-cal kell szembeállítani, amit annyira szeretsz fikázni, akkor máris milyen jó a Win10”
    Képzeld, van ilyen is. Hogy valamit önmagában nem tartasz jónak, de egy még annál is rosszabbnál jobbnak tartod. Jó, mi? Nem tudom, tisztában vagy-e azzal, hogy valamit minősíthetünk abszolút és relatív értelemben is. Ha nem, akkor elmagyarázom.

    Ja, és ha már kollégád háta mögé bújsz… Neki (ahogy neked is) feltettem RT-homokozó-kitörő program témakörben kérdést. Esetleg azt megválaszolnád a felesleges, hazug és nem bizonyítható vádaskodásod helyett.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #107 üzenetére

    „elég csak megnézni a mostani AV topikot, ahol szintén kellett egy kis igazítás”
    Éppen annyira pontos és igaz minden állításod, mint ez?

    „Komolyan ezt letagadod, de tényleg....?”
    Le. Ha te állítasz valamit, ahhoz neked kell hozni bizonyítékot. Jó, mi? Ezek az állításaid pont annyira megalapozottak, mint az AV-topikról írtak?

    Felesleges szakértőket emlegetned, mikor én végig a kezelőfelület agyatlanságát kritizáltam. Ki is lenne egy „szakértő” ebben a szövegösszefüggésben? Biztos, hogy nem a Windows MPVCDTTFSINSA vizsgázott itteniek. Hanem mondjuk egy olyasvalaki, aki szoftverergonómiában jártas? Te az vagy? Alig hiszem, hisz’ még mindig az látszik, hogy nem fogtad fel a problémát, és nem tudod elválasztani a saját fantáziád által kreált valóságot a valós élet történéseitől.
    „És akkor már hú de sz@rok a Windowsos mobil kütyük...” Pl. ilyeneket gondolsz, és ennek alapján gondolod tovább az agyszüleményeidet. Pedig én csak annyit írtam, hogy nem sokat ér a marketingszövegekben hangoztatott korlátozott API, meg sandbox, mert ugyanúgy rommá törik, törték. Ahogy te gondolkozol, az tipikus női agyműködés, amikor egy egész mesevilágot gondolsz mögé, és nyilvánvalóan magadban vitatkozol a magad fantáziálta tézisekkel és antitézisekkel, amikből a végén lesz egy szintézis, aminek buta tartalmát aztán rajtam kéred számon. Pedig közöm…

    „És, ha ez ellen már többen is felszólalnak, kifogásolják több topikban is, akkor az már jelent vmit barátom...”
    Érdekes logikával bírsz. Jelen esetben úgy gondolod, hogy többen kifogásolnak valamit, akkor igazuk van csak amiatt, mert úgy véled, a te véleményeddel egyező az övék. De ha éppen a te véleményeddel szemben vannak többen, adott esetben sokkal többen, akkor azok idióták. Lásd a Windows 8 skizo felületét. Még az MS is veled szemben van.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #110 üzenetére

    Ez a két szó mond neked valamit:
    homoiousios vs. homoousios?

    A helyzet (ugyanúgy része a 10-esnek) általad történt értelmezése és a valóság között éppen ilyen kicsi a különbség. Merthogy nem ugyanúgy, hanem másként része a rendszernek. És emiatt a másként miatt elfogadható. Tetszik érteni? Annyira makacs vagy, hogy a makacsságodat sem vagy képes belátni. Részemről ennyi.

    Nyugodtan írhatnál fantasy regényeket, a gondolatvilágod megvan hozzá…

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    Különben meg amíg te jogot formálsz arra, hogy a saját véleményedet leírás bármilyen témában, én ugyanígy formálódó jogot. Ha nem tetszik, nem olvasod és nem reagálsz. Hátsó kerülő utakon sem. Ennyi.
    Természetesen engem sem érdekel a te véleményed. Ha valahol mégis reagálok, akkor nem neked írom, hanem hogy másvalaki más véleményt is lásson. Ha tetszik nekem, ha nem.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #40553216 #113 üzenetére

    Jól sikerült prediktív szövegbevitel mobilról. :DDD

    Különben meg amíg te jogot formálsz arra, hogy a saját véleményedet leírd bármilyen témában, én ugyanígy formálok jogot.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz King Unique #114 üzenetére

    Erről lemaradtam.

    „mind a ketten tudjuk, hogy másról van itt szó esetedben...”
    Nem. Én azt tudom, hogy neked ez a vesszőparipád. Akárhányszor cáfoltam már.

    „Betalált”
    Ja, azóta is ápolom magam… Hagyjál már! Azt sem tudom már, mit írtál.

    Ahogy fentebb írtam: nem érdekel, válaszolsz-e, mert nem a véleményed érdekel. Hisz’ azt már unalomig ismerem. Ellenvéleményt írok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák