Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz zenix #7 üzenetére

    Tenap este úgy döntöttem hogy még egy kis időt beletolok (de akkor is nem helyénvalónak tartom hogy egy ilyen eszközt ami mindenkinek van ennyit kell piszkálni hogy jó legyen).

    Kikapcsoltam rajta mindent, hogy megnézzem hogy úgy mi van vele.

    Ekkor visszaesett a CPU használat <10%-ra. Ilyen azóta nem volt hogy elkezdtem használni, ami jó. Aztán visszakapcsoltam a torrentet. 30 torrent van benne, ebből 3-at elkezdett seedelni, és visszaugrott a terhelés 40-50%-ra. No gondoltam semmi gond, akkor scheduler-el jól beállítom hogy ne seedeljen (meg ne csináljon semmit) azokban az órákban amikor otthon vagyok. Ez megoldást jelentett, viszont a scheduler megjelent a taskok közt és megeszik 4-5% CPU-t :DDD

    Majd úgy gondoltam hogy telepítek rá egy plex servert, mert hát mégis az lenne a feladata hogy kiváltsa a PC-t amit letöltésre, és filmezésre (TV-re kötve) használok. A plex miatt vissza kellett kapcsolni valami másik szolgáltatást is, ami újra megnézi hogy mi is van a NAS-on + a plex is elkezdett infót gyűjteni mind a kb 30 filmről 5 sorozat egyenként 5-5 részéről, meg 1500 zeneszámról. Ez tegnap este olyan éjfél körül volt. Reggel 8-kor 100% CPU mellett még mindíg csinálta a dolgot, úgy hogy másik gépről eközben elérhetetlen a NAS-on tárolt adat.

    Persze nekem nem sürgős, majd ha hazaérek megint ránézek mi van vele, de továbbra is tartom hogy ha ezt pénzért vettem volna, már visszavittem volna.

    Amúgy ez a kettő ette reggel:
    Patience :)
    Megint telnetezhetek...

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák