Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lercom

    csendes tag

    válasz cappa72 #25 üzenetére

    Az a baj, hogy a root check azt írja rootolt meg a titanium back up is, meg a Mobileuncle tools is. De a MTKdroidTools-nak szüksége van root shell-re tehát nem látja rootoltnak. Így nem aktív a Bizt. mentés. gomb se. Biztos a két féle rootból (szoftveres és mély root nekem csak a gagyibb van. De erről csak most olvastam, hogy van 2 féle úgyhogy lehet hülyeséget írok :) ) De a MTKdroiddal nem tudom rootolni mert nem tudok factory módba menni.
    Sajnos én itt megakadtam. Vagy nyomjak a ROOT gombra a MTKdroidba hátha jó neki factory mód nélkül is?
    Eddig nem mertem nehogy elrontsak valamit.
    Meg nyomkodtam lelkesen a Mobileuncle tools-t és ott van egy recovery update gomb amire ha rámegyek akkor ott van egy file a SD kártyán. De az hogy hogy került oda ( a rendszerről egy mentés vagy a nettről töltötte-e le) arról fogalmam sincs. Ezt azért írtam hátha te tudod. De ha a nettről is akkor feltételezem a jót szedi hozzá.
    Nyomkodtam a terminált is de az is errort ír. Gondoltam megviccelem és onnan szerzek recoveryt de nem sikerült. Igy a dumchar_info fájl se tudom hogyan lesz meg :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák