Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz tibcsiworld #5379 üzenetére

    Természetesen azt vásárolsz amiben megbízol. Én csupán annyit írtam hogy nálam a lidles és aldis töltők évek óta hibátlanok, pedig nem 2-3x vannak elővéve évente. októbertől márciusig szinte folyamatosan üzemben vannak hol egyik hol másik akksin leginkább csepptöltés funkcióban (az lcd kijelzős változat(lidl) pl kifejezetten jo az agm motor akksiknak csepptöltés funkcióban)
    Nem csak a PH-n ,de más motoros fórumokon is olvasgatva, többször ajánlották mint kötelező darabot, ár érték arányát tekintve. Mások korábbi tapasztalataiban bízva vettem meg az elsőt, aztán úgy bevált, hogy később még egyet vettem. Nem kisebbíteni akarom a ctek értékeit de szerintem mesterségen túlárazott .. harmadáron is kapható megbízható hasonló kaliberű eszköz ami otthonra bőven elég arra, hogy télen csetöltéssel az akksin lógjon , elnézést ha valakit ezzel megsértettem :-)
    A deszulfátor az lcd-s lidles leírásában is szerepel. Őszintén szólva az ilyen 3-4 A os( kis teljesítményű ) töltöknél nem tudom mennyire hatékony, vagy mennyire parasztvakítás ez.. Igazából nincs is erre a funkcióra szükségem, mert folyamatosan használva ezeket az általad médincsajna-nak degradált készülékeket, nem is kerülnek az akkumulátoraim az élettartamuk ideje alatt olyan állapotba amikor deszulfátorra lenne szükségük .
    Egyébként nem tudom a ctek hol készül. de nem lepődnék meg azon sem nagyon, ha az is Kínában.. :D
    Csak annyit akartam, hogy saját tapasztalataimat megosszam abban ,hogy 5-6ezer forintért van kiváló alternatíva arra, ha valaki nem szeretne 20ezret költeni erre.
    Részemről lezártnak tekintem a témát nem akarok reagálni már ebben , akkor sem ha írsz rá valamit. szerintem hagyjuk .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák