Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz p300 #5221 üzenetére

    Amelyiknek nincs száma az Kernel jelölésén is szám nélküli, azért nem írtam mellé semmit, ha valaki az alapján követi, akkor be tudja azonosítani róla
    Viszont... összevetettem az enyémet és azt a panelt aminek a fényképe itt fent van a PH-n, egy jól működö darabról
    Teljesen megegyeznek az ellánállások a kettőben, Kivéve az R4 jelőlésűt, nekem ott egy négy sávos 5%-os, 5 k-val kisebb értékű van. Elsőnek azt fogom kicserélni, csak vennem kell ma egy pontosan ugyanolyat, ha nem lesz azzal se ok, akkor kötök be a helyére egy 20k-s helipot ( 25 fordulat,, szépen finoman lehet állitani) és kisakkozom.. mi a helyes érték..Ezt a többivel is el lehet játszani csak időigényes sajnos Azt hiszem az összes kérdéses ellenállás 1-20k közt van, felirtam őket, de most meloban vagyok, a papir meg otthon van..Mondjuk ez lényegtelen is, mert ha valaki nekikezdene otthon, ugyis felméri magának
    Remélem ennek az egynek a kicserélése a másiknak megfelelőre, meghozza a várt eredményt, mert idő az mindig kevés van... :(
    edit:
    Ez is csökkenő áramerősséggel tölt a beállított értékig és utána vált 13.8 V-ra?
    -igen
    csak 14,4 helyett 14,71- nél váltott
    egyébként meg környezeti hőmérséklettől meg mittudomén mitől is változhat az érzékenysége, hisz ezek az ellenállások tűrés tekintetében olyanok amilyenek.. 0,1 Volt ide vagy oda, nem hiszem hogy nagyon érdekelte a kínaiakat amikor ezt megtervezték. kici ócó legyen oszt' műűködjön kb úgy ahogy kell. ennyi volt az elvárás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák