Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos68

    aktív tag

    Valami fenomenális ez a játék. Tegnap éjfélkor még alig tudtam abbahagyni, annyira beszippantott az egész világ. Az ötödik boss-t nyomtam le, és most már tudok rúnákat is raknom a fegyverekbe. Ímádom a Soul's-okat, de a második rész után már kicsit elegem lett az egészből, és igazából a BB-től sem vártam sokat.
    Erre megkapom az utóbbi évek messze legjobb anyagát. Beszarás az a horror hangulat amit a program produkál, állandó feszültségbe tartva. A fűben lapuló és rámrontó benga varjú ugatásától? még tizedjére is a frász jön rám. A harc a lehető legjobb lett azzal hogy elhagyták a pajzsot. Eleinte káromkodtam, mert nem állt kézre, de most már olyan kombókat nyomok szegény ellenfeleken, ami még engem is meglep.
    Borzasztóan beteg szörnyek, a boss-okról már nem is beszélve, amik eddig messze a legjobbak a "sorozatban".
    Brutális nagy a város és környéke, és tele van rövidítésekkel, rejtett utakkal, és ha egyet megtalálok ezekből, örömömben majdnem táncot lejtek, mint egy hülyegyerek. Ahogy kinéz a játék, az megérne egy misét. Lenyűgöző. Tudom, kicsit sok már a tömjénezés, de mit tegyek, ha ilyen érzelmeket hoz ki belőlem?
    Sajnos a töltési idő, az nagyon gáz, és a néha leeső képfrissítésért is ejnye-bejnye a From-nak, de ez tőlük már csak a szokásos. Szóval, aki teheti és fogékony erre a stílusra az rohanjon megvenni. Nem fog csalódni.

Új hozzászólás Aktív témák