Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Optimus3D

    csendes tag

    válasz szupermacs #49 üzenetére

    A speedshopnál nem szabad vásárolni, én is ott vettem. Gyorsan kihozzák, de ha baj van vele, akkor nm foglalkoznak vele. Én vissza akartam volna adni, mert élhettem volna a vásárlástol elállás jogával, de nem engedték, pedig még a Fogyasztóvédelmi Hatóság is megírta nekem ajánlott levélben, hogy jogom van hozzá. A speedshopnál azt mondták küldjem vissza a telefont az elállási levéllel. Aztán pár nap mulva meg írják e-mailben, hogy nem fogadják el, elküldik szervízbe (Ping digital), mert rések vannak az oldalán és azért ázhatott be. 2 hónapig volt szervízben, aztán visszaküldték, hogy nincs már rá garancia és meg sem javították. Azt írták, hogy a gumitömités miatt vannak a rések, s ezzel nem lehet mit csinálni. Ennyi. A csavaroknál meg több helyen elrepedt a műanyag. Szóval ennyit a vízállóságról és a törésállóságról.

Új hozzászólás Aktív témák