Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz nyisziati #1 üzenetére

    Persze, hogy kérheted. Nem lesz könnyű elkunyizni a gyerektől a telefont, de ha sikerül, akkor ezeket is megejtem. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

  • KMary

    csendes tag

    válasz nyisziati #1 üzenetére

    Sziasztok!
    Több, mint 1 hónapja használom a készüléket.
    Az én észrevételeim:
    - GPS kicsit nehezen talál jelet, de pontos (iGo-val, Pécs belvárosában tesztelve)
    - Böngészők: Chrome-mal nem tökéletes, nem lehet + oldalakat hozzáadni, vagy a megnyitott lapokat egyesével bezárni. Saját böngészőjével tökéletes.
    - Kamera: bár 8MP van ráírva (és beállítva is), csak 5MP-es képeket tud készíteni.
    - Akku: folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet vagy wifi, 1-2 órás játék mellett, és kb fél-1 óra netezés mellett naponta kell tölteni.
    Komoly játékokat nem futtattam rajta, de egyszerűbbeket igen, és azok akadálymentesen működnek.
    - Multi-touch: 2 pontos (én mindig két újjal használtam az 5 ujjast is)
    - AnTuTu Benchmark 20449
    - Háttérkép legyen az mozgó, vagy normál, mindegyik beállítható és működik is.

    Hátránya, hogy nem találok hozzá tokot :) és mint minden okostelefon, gyorsan merül az akksi.
    Lezárt képernyő képét nem lehet módosítani (mindegy milyen Launcher-t, témát használok)

    70+12 euro-ért (12 euro a szállítás) vásároltam a készüléket Németországból, így 6 nap alatt megkaptam és vámot sem kell rá fizetni. (két ilyen készüléket vásároltam, így a postaköltség megoszlott)

    Nagyon szeretem, remélem így is marad :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó? :)

Új hozzászólás Aktív témák