Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    MA! TV-ben nem lesz benne?

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    Srácok én nagyon szurkolok a BB-nek, hogy túljusson ezen (mert szimpi a rendszer), úgyhogy ne vegyétek fikkantásnak amit mondok, de szerintem ha jön a Play Store a rendszerre (márpedig elvileg jön ugye), nagyjából semmit nem fog számítani az eladásoknak.
    Mondjuk úgy, szerintem nem ez a BB fő problémája, gyanítom hogy nulla, vagy ahhoz közeli hatása lesz az eladásokra (ne legyen igazam, boldog leszek, ha tévedek).

    Szerintem a készülék kínálatra, és a brutális "jóárasításra" kéne gyúrni. A jelenlegi modellek ár/érték aránya nagyon a béka hátsója alatt van. (Oké, a Z10 most kb. annyiba kerül, mint amennyibe kellene neki, de a kezdő ára az kb. a duplája volt a reálisnak. Brutálisan elszakadtak a realitástól, s most a Z30-al ugyan ez van).

    Aztán, ha már lesz egy korrekt készülékkínálat (minimum 5-6 teló), és emberi áron (meg méretben) is lesz majd BB, méghozzá a konkurenciánál nem rosszabb minőségben (sőt), akkor lehet tolni a marketinget, hogy valahogy elfeledtessék az emberekkel az elmúlt 3 év balf.kodásást, meg azt a kialakult képet, hogy a BB nem menő. Sőt, nem hogy nem menő, de kifejezetten ciki, egy haldokló platform.
    Mert sajnos a sok laikus fejében ez él, pedig a rendszer szerintem többet érdemel.
    Ezt kell valahogy tisztára mosni a marketinggel. Sok pénz, ügyes szakemberek, jó reklámok kellenek.

    Szóval lesz itt még tennivaló, de nagyon reménykedek benne, hogy az új vezetés jobb lesz, mint a régi.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák