Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maggie87

    újonc

    Hali. Problémám a következő.
    Z10 1 éves, ma egyszercsak netezés közben kifagyott. Semmire sem reagált. Akksi ki, vártam egy kicsit. Akksi töltöttség 15-20% között nem emlékszem pontosan. Bekapcs majd piros led villant, Bb felirat, os betöltése és a kijelző kikapcsolt, majd sötétkéken világitott.....5-10 perc múlva kezdte előről. Nagynehezen link-en keresztül próbáltam OS-t frissiteni, lement 98%ig majd amikor a Rom-ba akarta betölteni az adatokat kidobta, hogy nincs csatlakoztatva a telefon, tegyem vissza....ekkor még zöld led volt. Aztán kérte hogy inditsam ujra...de erre már SEMMIT sem reagált, pedig az akksit is kivettem (usb-ről nem huztam le). Azóta néma. Link közölte hogy nem sikerült a frissités.... a telo semmit nem csinál. Se villanás se semmi. Egy hete ment fel az OS új frissitése, azóta akadozott kicsit....és ma ezt produkálta. Ötlet? Tudtok valami jó szervizt? Vagy kuka? 1 hónapja van nálam....elvileg még van rá gyári gari. Arra is gondoltam, hogy az akksi ment tönkre. Bár attól frissiteni kellene nem? Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák