Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hsrasus

    aktív tag

    Nem nagyon akartam hozzászólni, de csaknem bírom ki.
    Mivel nincs ilyen telefonom, ezért csak a cikkhez tudok hozzászólni.
    Szerintem valóban észrevehető a cikk összességének a hangvételén a negatív hatás. Ez lehet már az indulásnál megalapozta a dolgot, de szerintem ebben inkább az van, hogy a tesztelő összességében csalódott az eszközben. Ez szerintem nem baj, mert ez az ő véleménye. Ugyanakkor sokszor próbál tárgyilagos és objektív is lenni és nem felejti el megemlíteni azt sem, ami jó. Én mindenesetre úgy vélem a billentyűzettel foglalkozhatott volna többet, hisz mégis ez az, ami másabbá teszi a többi készüléktől, ugyanakkor azt érzem, talán azért nem tette, mert most nem sikerült túl jóra a BB-nek a billentyűzet ezen a készüléken.
    Véleményem szerint akinek már rég tetszik ez a készülék és meg is engedheti magának, azt nem igazán fogja eltántorítani a teszt, aki meg úgysem engedheti meg magának, annak meg mindegy.
    Összességében nem érzem, hogy nagyot hibázott a tesztelő, mikor túl sok érzelmet vitt bele a tesztbe, mert szerintem a BB10-el rendelkező emberek legalább 50%-ban már eleve hasonló ellentmondásos érzések fogalmazódtak meg ezzel a készülékkel kapcsolatosan.
    Szerintem ez az eszköz nem BB-seknek készült, hanem droidosoknak, akik szeretnének billentyűzetet.

Új hozzászólás Aktív témák