Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Logen88

    aktív tag

    Köszönjük a tesztet.
    Saját véleményem szerint fantasztikus lett a Beyond Two Souls. Nem is értem, hogy néhány tesztoldal miért húzta le. Szerintem minden tekintetben kimagaslóan teljesít a játék, minőségi alkotás lett.
    Remek volt a sztori, de erről nem is írnék sokat a spoilerek elkerülése végett. Nagyon tetszett, hogy Jodie-t egészen fiatalon is irányíthattuk, és életének több szakaszába is betekinthettünk.
    Ellen Page és Willem Dafoe fantasztikus alakítást nyújtanak, imádtam mindkét karaktert. A zene szintén elképesztően jól sikerült, kirázott a hideg többször is amikor felcsendült egy-egy jelenet közben. A grafika pedig egyszerűen gyönyörű, voltak részek ahol csak lestem, brutálisan néz ki a játék.
    A játékmenet... aki benne van a témában, az tudhatta előre, hogy filmszerű lesz a játék és, hogy quicktime eventekből sem lesz hiány. Aki ezt el tudja fogadni és tetszik neki az egy nagyszerű élménnyel gazdagodik, a másik tábor pedig kimarad a jóból. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be.
    A Last of Us mellett nekem ez a játék tetszett eddig a legjobban idén. Nagyon jó lett a Beyond Two Souls, akinek bejön a stílus és kipróbálja az garantáltan nagy élménnyel gazdagodik.

    The Last of Us is a masterpiece.

Új hozzászólás Aktív témák