Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Csarli85 #34 üzenetére

    Akik a legjobban túllihegik azok feltehetőleg nem használtak még a Note szériából egy verziót sem.
    Amikor előveszem a stylust, akkor okkal teszem, nem poénból és nem rohanás vagy olyan körülmények között, hogy rohannom kelljen és úgy visszaraknom.Persze tudom, hogy a mai rohanó világban minden századmásodperc számít és stylussal a kezünkben kell meetingről meetingre rohanni és bármikor seggel előre dughatjuk be.

    Másrészt van itthon gyerek, Note-ból is kettő, nem nagyon máguskodott még vele, de késsel, villával sem.Nem, nincs steril környezetben, de nonszensz a gyerekre fogni egy idiotizmussal határos mutatványt.

    Én nem egy témában kritizáltam már a Samsung üzletpolitikáját, főleg most a Note 5 esetében kiemelve a hibákat, de a röhej az, hogy sokan pont ennél a hírnél kapnak agyvérzést.
    Nem egy okot tudnék mondani, amiért problémás az új Note 5, a fenti hírben taglaltak nincsenek közöttük, ha gondot jelentene számomra, akkor elgondolkodnék a mentális állapotomat illetően.

    Mivel ez nem garanciális probléma, így biztosítás esetében is érdekes azzal előállni, hogy véletlenül fordítva dugtam az S-pent.

    S-pen

    sóhaj

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák