Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz FTeR #140 üzenetére

    "nem valószínű, h versenyképes áron tudná árulni, viszont megkülönböztető, kiegészitő szolgáltatásnka kiválló.
    a nokia érthető módon nem abból akar megélni, h más telókra veszik a szoftvereit."

    Ez eddig oké, viszont az a probléma (amit már többször is leírtam), hogy a Bing és a hozzá köthető szolgáltatások Europában alig, vagy egyáltalán nem használhatók és az lett volna a logikus, hogy a Nokia ezen típusú adatbázisát beleöntik a Bingbe (persze tudom, hogy ez korántsem ilyen egyszerű, mint ahogy én itt leírtam). Ez most nem történt meg (pontosabban a térképeket megkapjuk...) és a jövőre vonatkozóan is csak ennyi amit találtam, ami végülis biztató, de jelenleg amit mutattak az szvsz kevés.

    "az első perctől kezdve lehetett tudni ..."

    Persze az kizárt volt, hogy a Nokia belenyulhasson a rendszerbe, ezt én nem is vártam. Egyedi wp7-et sem vártam. Amit vártam az a Bing "feltöltése", meg egy 4,3" kijelzővel rendelkező Nokia.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz FTeR #140 üzenetére

    ne legyenek már irreális elvárásaink. milyen nyakatekert gondolatvitel már az, hogy egyrészt ugyanolyan mint a többi, másrészt amiben nem ugyanolyan, azt miért nem adja ki a többire?

    Aztán szerinted ezt mi találtuk ki? Mikor megtörtént az összeborulás, akkor biza az volt, hogy a MS is nyer majd egy szépet a Nokiával kötött kapcsolatból(a valag lóvéért, amit kaptak a finnek, el is lehetne ezt várni), többek közt a navigációt. Én, és ezek szerint többen is, arra vártam, hogy most akkor mi lesz ebből, vehetem-e már meg a Nokia Maps-et. Hát mint kiderült, nem.. Csak mondjuk előbb is szólhattak volna, hogy a WP7 semmit nem kap a Nokiától..

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák