Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagymolnar

    tag

    válasz svgyula #371 üzenetére

    Na a mai napon azzal csesztem el, hogy megpróbáltam frissíteni a telómat.... nem ment sehogyan se OTA, se loaderből, se 3 gombossal....mindig leállt hibaüzivel. Végül fogtam a multitoolt és végigküldtem újra rajta mindent... most van 3.0-m és B307.... De nem felhőtlen az öröm....

    1. Bluetooth kapcsolódásnál a kocsi kijelzőjén a térerő 0 (!!!) a 2.3-as esetén jól működött...
    2. jelenleg ablakos Baseus tokot használok, ami 2.3 alatt teljesen megfelelő ablak nagyságú képet adott, most 3.0 alatt kisebb a kép, mintha kisebb ablakot várna.
    3. Csak nekem tűnik úgy, hogy a SIM1-ben a térerő szintje lecsökkent? Itt a 3G jelszint magasabb volt, most csak 1 pálca.... régebbi rom-al 3-4 is megvolt....

    Rootolt lett a teló, végre kigyomláltam a kínai szemetet, de a gapps-ot is neccesen tettem fel. De végül sikerül....

    Egyenlőre ennyi... Ja nekem nem bejövős ez a light zöld bekapcsolt jelzés, öreg a szemem alig látom...

    Ha találok még hibát jelzem.

    Ha lesz időm este megpróbálom újra felrakni 3 gombos telepítéssel, a teljesen tiszta rendszert, de mivel előtte volt wipe, meg minden finomság, így lehet hogy felesleges...

    VÉLEMÉNY???

    Üdv.

    nagymolnar

    UI: aki szeretne Hasonló Baseus tokot, az a linkről rendelhet, korrekten küldték ajánlott levélben....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák