Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bitlisz

    aktív tag

    Nekem kb 1,5 hete van meg a 32GB, NFC-s, H60-L12, fekete.

    Csak ez a „pár” negatív sw-es észrevételem van, de nemsokára, hó végén lesz új végleges sw, EMUI 3.0-val

    ROM B118 (B119SP01, B608-ban ezek már ok!)
    - Hozzáadott Accessibility services (kisegítő lehetőségek) engedélyezése valahogy nem ok:
    sehogy nem vált „on”-ra, de pl a Pebble-vel többnyire műxik (hívás/sms 100% ok, email néha nem ok, Hangouts meg 0% jön)
    - Wifi limitált ~11-12Mbps-en (újabb sw ~28Mbps!)

    Nem való komoly 3Ds játékokra, mert a GPU gyenge, viszont a CPU meg nagyon erős.
    Akksija 2 napot is kihúzna, kamerája kb mint amilyen az SGS3-ban volt, talán jobb, de tuti gyorsabb, pl a hangerő le duplán nyomva 1s alatt csinál egy képet.

    - A gyári felületen nincs almenü a programoknak, így az összes telepített program ikonjait kipakolja az asztalokra, beállításokkal együtt. Ikon törlés -> program uninstall.
    De lehet sok asztal és az ikonok egymásra húzásával alkönyvtárakba csoportosíthatóak.
    - Soksok kínai app..., ezek 99%-t kiszórtam vagy letiltottam, de maradt és meghagytam párat (2-3):
    pl a Huawei sw bolt: innen hamarabb frissít mint a Playből, de kínaiul mutatja, meg lehet le is tiltom,
    ugyanis 1x sikerült intel procira valóra updatelni (Powerampot, de uninstall és Playből install),
    - Alapban kicsit sok interakciót kíván, a sw-ek engedélyezgetései miatt, hozzáférési jog és energiatakarékosság miatt.
    - Igaz dual SIM aktív, de (még?) nem láttam 2 bejövő hívás összekapcsolására lehetőséget, igaz csak 1x volt eddig egyszerre 2 hívásom eltérő SIM-en, de váltogatni tudtam köztük.
    - Infrás távírcsije (legalábbis a gyári HW sw-el) csak TV/DVD/Set-top box/klimát tud vezérelni:
    a UPC-s Cisco-t nem találtam és a házimozi-erősítőmet sem, igaz bármilyen gomb megtanítható, de a használható sablonokban egyik sem illik bele. Mellesleg nem valószínű, hogy ezt nagyon kihasználnám.

Új hozzászólás Aktív témák