Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sryman

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis beszámoló a HONOR 3C (2Gb WCDMA) -ről:

    Aliexpressről vettem, kb 1 hét alatt itt is volt. Elsőre ami legjobban megtetszett benne az az 5 inchhez képest a viszonylag kis mérete. Anyagminősége rendben, illesztések jók olyan az érzet mintha nem is lehetne levenni a hátlapot. A hátlap kicsit recseg-ropog bár ahányszor én már leszedtem és felraktam nem is csodálom (részletek alant).

    Bekapcsoláskor 4.2.2 Android fogadott root nélkül. EmotionUI volt rajta szóval a ROM már costum volt. Kijelző gyönyörű megfelelő fényerővel. Azonnal talált hálózatot mind2 sim kártyával, adatkapcsolat rendben. Wifi hibátlan (jobban fogja a jelet mint az előző LG 4X HD-m). GPS-t hamar talált és jól működik, bluetooth rendben. Nézzük akkor a kamerát... Kiválasztható felbontás max 5MP :Y :Y Mi a csuda? Gyorsan írok az eladónak ali-n hogy ez meg hogy, erre kb az 5. levélváltásra értette meg hogy nem azt hiszem hogy kamu terméket adtak hanem hogy valami probléma van vagy a szoftverrel vagy nem tudom. Nagyon zavart az az 5MP így elkezdtem utánanézni a szoftvereknek a neten. Végül sima OTA frissítésre rányomtam hátha segít... Nem segített sőt... Elég érdekes jelenséget produkált a telefon ezután azt, hogy telefonálás közben folyamatosan rezgett de csak akkor ha engem hívtak... Na jó ez így kibírhatatlan. Leszedtem egy ROM-ot felraktam SD-re, nosza recovery... Nem tudta feltelepíteni :( Alapból valamilyen kínai CWM klón volt rajta. Napokig próbálkoztam mindenhogy (ezért recseg már mert kb 50x vettem le és raktam fel a hátlapot) de sehogyse sikerült. Végül Cyborg-tól kaptam egy tippet hogy próbáljak felrakni costum ROM-ot hátha az megy. Needrom-ról lekaptam egy LewaOS-t és az hibátlanul feltelepült :)) Egy valami volt vele a baj hogy nem tudtam sehogyse a google fiókomat hozzá csatolni. Így végül leszedtem egy másik costum ROM-ot (Unicom verzió) amivel azóta is hibátlanul működik a telefon :DD
    Egyetlen egy problémám van vele, hogy a youtube alkalmazással nézett videók picit akadnak ~21 FPS-el mennek és csúszik a hang :( Erre még nem találtam megoldást.
    A legfontosabb viszont az akksi idő. Szvsz ELKÉPESZTŐ! Jelenleg 39%-on vagyok folyamatos wifi-vel,adatkapcsolattal és sync-el úgy hogy 1 nap és 5 órája vettem le töltőről és 3 óra 20 perc képernyő ideje van. És nyúztam rendesen, appok töltése, játék stb stb... Baromi jó szerintem! Ja és 1 óra telefonálás is van benne!
    Bármi kérdés van írjatok! :)

Új hozzászólás Aktív témák