Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    hm.
    nem vagyok egy évtizedes öreg róka itt...de a regem,mikor megszületett,tisztában voltam vele,nem lesz egyszerű ez a fórum....A tapasztalaságot ,hamar kiszűrik,és van olyan tag is a ki rászáll az ifjoncra,oltogatja ...nade....ez benne van a pakliban...
    Személy szerint örülök,hogy nem hagyják elfészesedni az oldalt a modik,mégha nem is értek,mindig egyet a módszerekkel...de a legfontosabb,hogy ha már regeltem a minimum,hogy elolvasom a feltételeket...hiszen nekem kell alkalmazkodni elsősorban...kaptam én is eleget,meg kapok is,mert vannak olyan nézeteim,ami nem mindenkinek tetszik...besértődni,személyeskedni,meg lehet.de nem kifizetődő...Tudni kell ki az akivel fel lehet venni a kesztyűt,és ki az akivel nem.....
    Az hogy kb több 100000 felhasználó ittvan az csak jelent valamit...valami közösséget..
    mindenki döntse el saját maga tartozni akar e valahová,akár ide akár nem.....

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák