Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsesz

    őstag

    zsum84: Gondolj bele, hogy hogy meglepődtem, mikor 4 óra szívás után működött a dolog...

    pprod94: Lehet én fogalmaztam rosszul, de nem USB-re, hanem USB-ről telepítettem.

    celeron: Mint ahogy ДарСтав írta, itt azzal van a gond, hogy USB 3.0-s pendriveról próbáltam telepíteni.

    zsum84: Leírtam a megoldást, ma kipróbálom a másik gépen is, hogy működik-e.

    Thrawn: Ha szépen megkérlek, akkor megosztanád velünk? :)

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

  • Bazsesz

    őstag

    Na a mai nap sikeresen kiprobaltam egy masik gepen. A hibauzenet ugyan az, a modszer utan zokkenomentesen telepul. Lehet, hogy a pendrivera allergias a windows 7, mert a 8.1 mindenfele trukkozes nelkul megy (tehat kizarhatjuk a pendrive hibajat).

    Tehat a Windows 7 usb toollal ramasoljuk a pendrivera a telepitot, majd ha ilyen hibauzenetet kap az ember, akkor alkalmazza a fent leirtakat.

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

  • Bazsesz

    őstag

    ДарСтав: Igen, ezt most már tudom, hogy így van, sőt, már kán belül is eltér a dolog:

    A boltban van egy Kingston DataTraveler 111 8GB, azzal gond nélkül működik a telepítés:

    Nekem viszont Kingston DataTraveler 100 G3 8GB van:

    Ezzel meg okoskodni kell. A fene se érti ez. De így legalább működik, csak több időt elpazaroltam a megoldás megkeresésével, mint amennyit bevallanék :F

    Thrawn: Igen, volt kettő Gigabyte alaplapom, abban ha bekapcsoláskor benne hagytam bármilyen pendriveot, vagy memóriakártyát, akkor a POST után megállt az OS töltés előtt, és be se bootolt (és hiába állítgattál Te boot sorrendet). Pedig nem egy korszak, nem egy chipset, az egyik AMD (AM3), a másik Intel (LGA775).

    De ami furcsa, hogy nyelvválasztás után ha lehúzod egy kicsit a pendriveot, majd visszadugod, és úgy kattintassz rá a telepítésre, akkor minden probléma nélkül feltelepül. De mint ahogy Te is, meg ahogy itt is írtam, hogy még gyártón belül is van eltérés.

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Új hozzászólás Aktív témák