Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sien

    aktív tag

    válasz hackeeeee #96 üzenetére

    és ha én tulajdonosként nem problémázom rajta akkor egalizálom kicsit a pár ismerősödet? biztos nagyon nehéz lehet azt mondani a zenékre, könyvekre, filmekre hogy egy mappát szinkronizáljanak, amibe mondjuk total commanderrel ide oda másolom a fileokat, és amikor szinkronizálom az eszközt amit kivettem letörli, amit betettem felmásolja. tehát simán total commanderrel lehet variálni. ez annyira bonyolult lenne? az android ennél jobb megoldást tud? persze ha nyökögni szeretnénk mindíg van rá lehetőség. csak ez pont nem ilyen. van csomó dolog amibe bele lehet kötni, ha kell adok tippeket, ez pont nem olyan :)

  • besk23

    tag

    válasz hackeeeee #96 üzenetére

    Attól függ, hogy milyen progit használ. Ha pl. olyan lejátszót, amiben van bőngészős/FTP-s másolás, akkor szerintem meg tudja oldani, elég egyértelműen le van írva lépésről-lépésre. De van sok "pendrive" progi ami kifejezzeten arra van, hogy beömlesztesz mindent mappákba, aztán azzal a progival nyitod meg ami kezeli.

    A tökéletes megoldás, nyilván az lenne, ha lenne iTunes, meg lenne mappás, másolgatós, rádugós egyszerre és akkor választhat az illető, de sajnos nem így van.

    Pl mikor Desire-öm volt, akkor hiányoltam egy "iTunes"-t, mert én azt szoktam meg, hogy szépen rendezgetem a zenéim, könyveim stb.

    Nem azzal van a baj, hogy valakinek nem tetszik az iTunes, elhiszem, hogy sok embernek nem jön be. Azzal van a baj mikor már be akarják dumálni nekem, hogy én vagyok a hülye, mert nekem tetszik úgy ahogy van. Meg megmondják, hogy nekem igenis ne tetszen a böngészős másolás. Komolyan nem értem :)

    @ Nokia Lumia 1520 Black @

Új hozzászólás Aktív témák